Usuwanie owłosienia bikini

LASER DIODOWY 808nm XLASE PLUS

Skóra okolic bikini jest dużo cieńsza i delikatniejsza niż w pozostałych obszarach ciała, przez co depilacja tych miejsc bardzo często prowadzi do podrażnień i bywa niezwykle bolesna. Alternatywą dla niekomfortowych metod usuwania owłosienia, takich jak: golenie, woskowanie czy stosowanie specjalnych kremów wypalających łodygi włosów, jest bez wątpienia aparatura laserowa. Laser diodowy z korpusu XLASE PLUS to najnowocześniejsza technologia epilacji a nie depilacji, co jest bardzo istotne, ponieważ epilacja to usuwanie owłosienia na stałe, a depilacja pozwala na usunięcie włosków tylko tymczasowo.

Technologia ta wykorzystuje najbardziej zaawansowane procedury laseroterapii przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa dla naskórka. Jedyny w swoim rodzaju system chłodzenia XLASE PLUS daje całkowity komfort podczas zabiegu. Wiązka świetlna emitowana przez laser diodowy 808nm oddziałuje na barwnik łodygi włosa, a następnie zostaje przekształcona w energię cieplną i w ten sposób niszczy termicznie jego mieszek i brodawkę. Wyróżniamy trzy fazy wzrostu włosa: anagen, katagen i telogen. Jedynie włosy w fazie wzrostu, czyli anagenu, podatne są na działanie wiązki laserowej, pochłanianej przez pigment zawarty we włosie, czyli melaninę.

Faza ta trwa od kilku do kilkunastu tygodni i znajduje się w niej około 80% włosów na danym obszarze. Następnie włosy przechodzą w fazę uśpienia, trwającą od 3 do 8 tygodni. Po niej włosy ponownie wchodzą w stadium wzrostu i możemy je efektywnie epilować. Dlatego też zabiegi epilacji bikini należy wykonać kilkakrotnie, powtarzając je, co 4-8 tygodni.

Na konsultacji kosmetologicznej szacujemy przybliżoną ilość zabiegów.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg epilacji laserowej okolic bikini

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości