Zabiegi usuwania podwójnego podbródka

FALE RADIOWE 300 kHz COAXMED

Problem podwójnego podbródka staje się coraz powszechniejszy, już u coraz młodszych osób. Starsi natomiast, dodatkowo borykają się z poluźnioną skórą w tym obszarze. Okolica podbródka ze względu na swoja budowę, chętnie magazynuje tłuszcz w adipocytach, czyli komórkach tłuszczowych, dlatego kiedy tyjemy, ta okolica również zaczyna się powiększać i tworzy nieestetyczne wałeczki. Z wiekiem skóra wiotczeje, zawiera coraz mniej włókien kolagenowych i elastynowych, co powoduje gromadzenie się nadmiaru skóry w okolicach żuchwy, podbródka i szyi.

Technologie medyczne CoaxMed wykorzystują Falę Radiową do działania intensywnie ujędrniającego oraz redukującego tkankę tłuszczową. Procedura ta rozkłada trójglicerydy, czyli tłuszcze na wodę i dwutlenek węgla, a następnie usuwa je z organizmu poprzez układ krwionośny i limfatyczny bez obciążania wątroby. Dodatkowo Fala Radiowa powoduje zjawisko diatermii, czyli podgrzania tkanek do aż 60-65 stopni Celsjusza, takie działania powodują częściową denaturację białek, czyli skręt i skrócenie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność skóry. Takie zestawienie pozwala na zmniejszenie podwójnego podbródka, bez pozostawienia luźnej, zwisającej skóry.

Po zabiegu aparaturowym na obszar zabiegowy, nakładamy maskę łagodzącą, która ma za zadanie odżywić skórę i zminimalizować lekkie zaczerwienienie po wykonaniu procedury CoaxMed.

W zależności od zaawansowania problemu, terapeuta dobierze indywidualną serię zabiegową na bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej.

redukcja-podwojnego-podbrodka-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg usuwania podwójnego podbródka