Zabiegi dla twoich dłoni

Fotoodmładzanie CPL i nieablacyjny resurfacing LASER Nd:Yag 1064nm

Dłonie to część naszego ciała, która stale narażana jest na działanie szkodliwych czynników, zarówno klimatycznych jak i chemicznych oraz fizycznych. Należą do nich: ekspozycja na działanie promieni słonecznych, wiatru, mrozu, detergentów i środków chemicznych.  Nie bez znaczenia jest również częste ich mycie, które prowadzi w efekcie do odwodnienia skóry. Wszystkie wymienione determinanty powodują znacznie szybsze starzenie się skóry dłoni.

Aby przywrócić jej młodzieńczy blask oraz rozprostować zmarszczki stosujemy dwie technologie, które możemy wykonać osobno lub w celu uzyskania lepszych efektów terapeutycznych w połączeniu.

Pierwszą z nich jest zabieg fotoodmładzania CPL, który powoduje poprawę napięcia skóry oraz redukcję głębokości i ilości zmarszczek. CPL, czyli kalibrowane światło pulsacyjne pobudza aktywność fibroblastów oraz syntezę nowych włókien kolagenowych i innych biomolekół, powodując jednoczesne skrócenie i przebudowę kolagenu już istniejącego.

Szerokie spektrum wiązki światła podczas fotoodmładzania pozwala nam również zmniejszyć przebarwienia, które bardzo często pojawiają się na powierzchni dłoni, i zwężyć rozszerzone naczynia krwionośne.

Kolejnym etapem jest wykonanie zabiegu laserowego nieablacyjnego resurfacingu, który ma na celu likwidację zmarszczek i ujędrnienie skóry. Laser Nd:Yag 1064nm którym się posługujemy stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny co skutkuje odmłodzeniem skóry dłoni.

Najlepsze rezultaty można osiągnąć po serii zabiegowej indywidualnie dobieranej przez specjalistę kosmetologa.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg terapii dłoni