Usuwanie owłosienia na nogach

LASER DIODOWY 808nm XLASE PLUS

Nasza Klinika posiada najwyższej jakości laser medyczny XLase Plus, który w swoim korpusie zawiera między innymi głowicę lasera diodowego 808nm. Głowica ta głównie zajmuje się epilacją, czyli usuwaniem włosków na stałe, ale również dodatkowo poprawia jędrność skóry i likwiduje drobne zmiany naczyniowe często występujące na nogach.

Innowacyjna technologia Motion Speed, którą wykorzystuje laser diodowy, pozwala na ruch ciągły głowicy zapewniając szybkość i bezbolesność zabiegu na dużych obszarach. Zabieg najbardziej oddziałuje na włosy w fazie wzrostu, gdzie cebulka włosa ściśle jest połączona z unaczynioną brodawką. W większości owłosionych obszarów na ciele faza wzrostu trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Z tego powodu dla uzyskania najlepszych rezultatów sugerowana jest seria zabiegowa. Ilość zabiegów zależy od rodzaju włosów, poprzednich metod ich usuwania, koloru skóry i obszaru poddawanego zabiegowi. Zabieg epilacji na nogach wykonujemy najczęściej, co 4-8 tygodni. Po serii zabiegów XLase Plus możesz pożegnać się z maszynką i uniknąć bolesnych zabiegów woskowania.

Jeśli więc chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia na stopach, łydkach, kolanach czy udach ten zabieg jest dla Ciebie.  Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, a nasz terapeuta zaleci indywidualnie dobrany cykl zabiegowy, ze wskazaniem odpowiedniej częstotliwości między poszczególnymi zabiegami, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Najskuteczniejsza laseroterapia na Opolszczyźnie jest już w zasięgu Twojej ręki.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg epilacji laserowej nóg

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości