Drenaż limfatyczny twarzy

COAXMED

Drenaż limfatyczny zwany również endomasażem wykorzystuje działanie podciśnienia, które pozwala na odprowadzenie do węzłów chłonnych wszelkich zbędnych zastojów limfatycznych. Dzięki temu możemy pozbyć się opuchlizny w okolicy oczu i odzyskać piękny, zdrowy wygląd skóry.

Tak zwane worki pod oczami i opuchnięcia twarzy to wynik zastojów limfatycznych w układzie chłonnym.  Zastój chłonki to najczęstsze schorzenie układu limfatycznego, a przyczyn takich zaburzeń jest bardzo wiele. Zabieg drenażu limfatycznego wykonany za pomocą najwyższej, jakości medycznej aparatury CoaxMed jest w stanie przywrócić Twojej skórze naturalny, piękny wygląd.

Dodatkowo po zabiegu aparaturowym, nakładamy na obszar zabiegowy kremową maskę odżywczą, która przyspieszy obrót komórkowy skóry, zredukuje ewentualne zaczerwienienia oraz nawilży i odżywi twoją cerę.

Zabieg drenażu limfatycznego można również połączyć z innymi procedurami takimi jak lifting niechirurgiczny z wykorzystaniem technologii medycznej Fali Radiowej, zabiegiem globalnej odnowy MesoTherm, z laseroterapią oraz zabiegami manualnymi Renlive i Rejuve.

Aby uzyskać jak najlepszy efekt terapeutyczny, po konsultacji kosmetologicznej, ustalana jest indywidualna seria zabiegowa. Jeśli więc chcesz skorzystać z najwyższej klasy medycznych technologii, doskonale znanym wielu gwiazdom, zapraszamy Cię do Kliniki Zdrowego Ciała w Opolu, której zaufało już wielu zadowolonych pacjentów.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg drenażu twarzy