Zabiegi globalnej odnowy twarzy

MESOTHERM | INTRAJECT

MesoTherm to najnowocześniejsza, najbardziej rewolucyjna i niezwykle zaawansowana procedura medycznej odnowy skóry, dająca spektakularne efekty w poprawie jej kondycji.

Zabieg globalnej odnowy to bez wątpienia najskuteczniejszy zabieg MesoTherm, ponieważ łączy w sobie kilka technologii medycznych, jakimi są:

  • mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulującym,
  • radiofrekwencja igłowa,
  • oksyelektroporacja.

Zabieg polega na złuszczeniu wierzchnich warstw naskórka podczas mikrodermabrazji, następnie na nakłuwaniu skóry mikroigłami wspomaganymi falą radiową i technologią vaccum. Ostatni etap to łagodne działanie prądem i tlenem, czyli oksyelektroporacja.

W cenie zabiegu pacjent otrzymuje dwie indywidualnie dobrane ampułki, które wprowadzamy w głębokie warstwy skóry. Składniki aktywne z ampułek dostają się tam za pomocą kanałów powstających podczas radiofrekwencji igłowej oraz poprzez destabilizację błon komórkowych w zabiegu oksyelektroporacji.

Dzięki temu zabiegowi oraz odpowiednio dobranym substancjom aktywnym, wprowadzanym w głąb skóry, możemy zwalczyć niemal wszystkie występujące na niej niedoskonałości. Należą do nich: trądzik, hiperpigmentacja, czyli przebarwienia, nadmierne rogowacenie, blizny, rozstępy, oznaki starzenia, skóra zwiotczała, rozszerzone pory czy łojotok. Zabieg również świetnie sprawdza się w przypadku leczenia przerzedzenia włosów na skórze głowy oraz dla wzmocnienia i poprawy ich kondycji.

Co ważne, dzięki indywidualnym parametrom zabiegowym, możemy go zastosować dla każdego rodzaju cery, nawet tej wrażliwej i naczyniowej.

Efekty zabiegu globalnej odnowy skóry widoczne są już po pierwszej wizycie, aczkolwiek, w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów, zaleca się wykonanie indywidualnie dobranej serii zabiegowej.

globalna-odnowa-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg globalnej odnowy

intraject
intraject 2

INTRAJECT

Platforma Intraject to połączenie kilku medycznych technologii służących do odnowy i rekonstrukcji skóry:

  • Peeling Kawitacyjny
  • Sonoporacja
  • RF Frakcyjny (Radiofrekwencja Igłowa)
  • Elektroporacja
  • Elektroporacja
  • Fale Radiowe
  • Plazma Azotowa

Szerokie spektrum najnowszych technologii dla głębokiej odnowy skóry twarz, ciała i głowy.

Peeling kawitacyjny i Sonoporacja

Głowica peelingu kawitacyjnego emituje falę dźwiękową o częstotliwości 25kHz. Włókna mięśniowe są napinane poprzez wiązkę bioelektryczną o wysokiej mocy. Zabiegi te pobudzają krążenie krwi i limfy redukując zmarszczki oraz zasinienia pod oczami. Implodujące mikropęcherzyki powstające podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego oczyszczają pory i zanieczyszczenia skórne oraz pozostałości makijażu. Sonoporacja wtłacza składniki aktywne w głąb skóry.

RF Frakcyjny

Za pomocą radiofrekwencji igłowej nakłuwamy skórę na głębokość od 0.5 do 2.5mm, powodując tym samym powstawanie zakrzepów w skórze, które są idealnym siedliskiem do powstawania nowego kolagenu i elastyny. Zabieg powoduje natychmiastowe spektakularne efekty napięcia i ujędrnienia skóry poprzez zastosowanie przy jednoczesnej emisji fali radiowej. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji oraz jest wykonywany po znieczuleniu. RF Frakcyjny jest również stosowany w terapii blizn, rozstępów, cellulitu np. w okolicy kolan oraz zabiegach trychologicznych.

Elektroporacja

Zabieg ten polega na dostarczaniu składników aktywnych w głębsze warstwy skóry poprzez działanie zjawiska poracji. Zjonizowana ampułka jest wtłaczana poprzez destabilizację błon komórkowych. Efektem pozabiegowym jest intensywne nawilżenie i odżywienie skóry.

Fala Radiowa

Fala radiowa penetruje do skóry na różne głębokości od naskórka aż do tkanki podskórnej (1000-300kHz). Poprzez zjawisko diatermii, częściowej denaturacji kolagenu, włókna kolagenowe skręcają i skracają się. Powoduje to intensywne napięcie i lifting skóry.

Plazma Azotowa

Plazma jest czwartym stanem skupienia materii, w którym elektrony są usuwane z atomów, tworząc zjonizowany gaz. Emitowana jest w milisekundowym impulsie, dostarczającym energię do określonych tkanek bez opierania się na chromoforach. Jest stosowana do intensywnego liftingu skóry na twarzy i ciele oraz usuwania zmian skórnych.

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości