Mezoterapia kolagenowa

Mezoterapia kolagenowa polecana jest każdemu, kto nie chce w sposób inwazyjny, ale nadal skuteczny, zregenerować skórę i przywrócić jej młodzieńczą witalność!

Efekty terapii Nithya oraz Linerase są długotrwałe.

NITHYA

Nithya zawiera czysty kolagen typu I nowej generacji. Można więc ją uznać za preparat młodości, gdyż jej działanie jest biorestrukturyzacyjne, co oznacza stopniową redukcję oznak starzenia bez żadnych zniekształceń estetycznych. Preparat ten stymuluje skórę do produkcji własnych składników strukturalnych, głęboko nawilża, spłyca drobne zmarszczki i rozjaśnia. Doskonale sprawdzi się jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Zalecamy wykonanie 3 zabiegów co 2 tygodnie. Kolejną aplikacje można powtórzyć po 3 miesiącach.

LINERASE

Preparat Linerase został wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej. Zawiera atelokolagen typu I, który jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne. Oznacza to, że całkowicie rozpuszcza się w skórze. Wykazuje wysoką skuteczność w regeneracji i odbudowie ubytków skórnych, terapii rozstępów i blizn, spłycaniu drobnych zmarszczek, poprawie elastyczności, sprężystości i gęstości skóry na twarzy oraz na ciele.

Zalecamy wykonane od 2 do 4 zabiegów w zależności od oceny kondycji skóry.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 9:00 – 19:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 9:00 – 19:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości