Zabiegi odchudzające na twarz i ciało

Dzięki rewolucyjnym, nieinwazyjnym technologiom wykorzystywanym w naszej Klinice możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z niemal każdego obszaru ciała. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest zamrażanie tkanki tłuszczowej, czyli zabieg kriolipolizy, podczas którego komórki tłuszczowe adipocyty zostają usunięte z organizmu na zawsze.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków, czyli kawitacja, dzięki której oprócz usunięcia tłuszczu z komórek tłuszczowych osiągamy również efekt antycellulitowy. Jeśli chcesz ujędrnić skórę, która straciła swoją elastyczność po porodzie, po diecie lub po prostu z wiekiem przestała być jędrna, a dodatkowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu, zabieg fal radiowych jest rozwiązaniem Twoich problemów.

Technologia fal radiowych poprzez zjawisko diatermii, powoduje skręcenie i skrócenie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowym efektem jest rozkład trójglicerydów, czyli tłuszczy i usunięcie ich przez układ krwionośny i limfatyczny z organizmu bez obciążania wątroby. Uzupełnieniem tych procedur może być drenaż limfatyczny, czyli endomasaż, który nie tylko przyspieszy metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, ale również zniweluje efekt opuchniętych nóg oraz pobudzi układ krwionośny i limfatyczny.

W naszej Klinice pozbędziesz się swoich niedoskonałości, dzięki kadrze specjalistów pracujących na najnowszych medycznych technologiach CoaxMed, którzy stworzą dla Ciebie indywidualny program terapeutyczny, aby osiągnąć spektakularne efekty po zabiegowe.

Zabiegi te są w pełni bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.