Zabieg drenażu limfatycznego

Drenaż limfatyczny, czyli endomasaż oddziałuje na tkanki poprzez głowicę, zasysającą fałd skóry do środka, co pozwala na przeprowadzanie limfy do węzłów chłonnych i pobudza krążenie w tkankach. Taki masaż próżniowy przyspiesza również metabolizm tłuszczów, dlatego zabieg ten jest idealnym dopełnieniem technologii wyszczuplających takich jak kriolipoliza (zamrażanie komórek tłuszczowych), ultradźwięki (redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej) oraz fale radiowe (odchudzanie i ujędrnianie skóry).

Drenaż limfatyczny wykonujemy również, jako odrębny zabieg w seriach terapeutycznych, mających na celu lepsze odżywienie tkanek oraz usunięcie efektu opuchniętych kończyn, które powstają przy nieprawidłowej pracy układu limfatycznego, u kobiet w ciąży czy u osób wykonujących pracę siedzącą czy stojąca przez długi czas.

Po zabiegu skóra jest odżywiona, dotleniona oraz nabiera naturalnego równomiernego kolorytu, przez co prezentuje się o wiele korzystniej, a tkanki zostają pozbawione opuchlizny. Zabieg ten idealnie sprawdza się podczas terapii cellulitu i przy zastojach płynów limfatycznych w różnych częściach ciała.

Co istotne zabieg drenażu limfatycznego jest całkowicie bezbolesny i pozbawiony odczucia dyskomfortu. Nasi terapeuci dbają o każdego pacjenta i tworzą dla nich indywidualne serie zabiegowe, dostosowane do potrzeb każdego z nich.

(77) 441 09 09

Zapytaj o drenaż limfatyczny