Redukcja i usuwanie rozstępów

MESOTHERM

Rozstępy to wrzecionowate pasma ścieńczałej skóry, o równoległym przebiegu. Zarówno wyglądem jak i histopatologią przypominają blizny. Powstają na skutek zbyt intensywnego rozciągania się skóry ponad jej możliwości, przez co dochodzi do pękania włókien kolagenowych. Problem występowania rozstępów jest bardzo powszechny i nie dotyczy wyłącznie kobiet.

Dolegliwość ta coraz częściej dotyka również mężczyzn. Rozstępy pojawiają się już w okresie dojrzewania i mają związek z rozwojem trzeciorzędnych cech płciowych, czyli charakterystycznej dla płci męskiej i damskiej, budowy ciała i rozłożenia tkanki tłuszczowej. Ze schorzeniem tym borykają się również kobiety w ciąży i w okresie menopauzy, osoby mające skłonności do częstych i znacznych wahań wagi, ludzie przyjmujący leki steroidowe czy też mężczyźni, u których często jest to związane z rozrostem masy mięśniowej, a u kobiet z szybkim wzrostem piersi i po ciąży.

Rozwiązaniem jest zabieg MesoTherm, który łączy w sobie kilka technologii. Poprzez złuszczanie i biostymulację w zabiegu medycznej mikrodermabrazji korundowej z laserem biostymulacyjnym, nakłuwanie oraz emisję fali radiowej w zabiegu radiofrekwencji igłowej oraz oksyelektroporację (połączenie prądu z działaniem tlenu) możemy uzyskać znaczną redukcję rozstępów i poprawę elastyczności skóry.  Zabieg ten całkowicie rekonstruuje tkankę, dzięki czemu po indywidualnie dobranej serii zabiegowej osiągamy spektakularne efekty terapeutyczne i poprawę kolorytu skóry. Dla bardziej wrażliwych osób możemy nałożyć znieczulenie, aby poprawić komfort podczas zabiegu.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg usuwania rozstępów

rf frakcyjny
radiofrekwencja igłowa rf frakcyjny