Peeling Dyniowy Dermaquest

Z WYCIĄGIEM Z DYNI [40%], AHA [20%], BHA [5%], RETINOLEM [4%] I PROBIOTYKAMI

W naszym gabinecie specjalizujemy się w wykonywaniu innowacyjnych metod, które pozwalają poprawić kondycję skóry problematycznej i ze skłonnością do występowania podrażnień. Więc jeśli chcesz zapisać się na profesjonalny peeling do twarzy w Opolu, Klinika Zdrowego Ciała poleca swoje usługi! Technika enzymatyczno-chemiczna z użyciem ekstraktu z naturalnej dyni zapewnia bardzo dobre efekty, które zauważysz już po kilku dniach od wizyty w salonie urody. Złuszczanie martwego naskórka trzeba powtórzyć kilka razy, w celu otrzymania satysfakcjonujących rezultatów.

 

Peeling do twarzy Opole – Klinika Zdrowego Ciała

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również do skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry, gdyż jest bogaty w witaminę C (10%), B1, B2, B6, PP oraz K, a przede wszystkim w beta-karoten czyli prowitaminę A. Nowa procedura zabiegowa wzbogacona jest o koncentrat czystego retinolu w stężeniu 4%. Zarówno retinol jak i beta-karoten w wysokim stężeniu ulegają w skórze przemianom do kwasu retinowego, który działa bezpośrednio na poszczególne komórki w skórze, regulując pracę gruczołów łojowych i zmniejszając łojotok a przez to redukując tworzenie zaskórników, krost i zmian zapalnych. Aktywna witamina A jest także odpowiedzialna za budowę nowych włókien kolagenowych i elastynowych, dlatego jest szeroko stosowana w zabiegach ujędrniających. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy (10%), mlekowy(10%) oraz salicylowy (5%). W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg został dodatkowo wzmocniony przez kwas azelainowy (10%) oraz kwas kojowy (5%). Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko powstawania infekcji oraz problemów skórnych. Wyjątkowość zabiegu polega na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz balansowaniu mikroflory skóry, a nie tylko na efekcie złuszczania naskórka.

Wskazania:

– Trądzik pospolity aktywny: krostki, zaskórniki, stany zapalne, stany ropne, przebarwienia pozapalne

– Skóra przetłuszczająca się z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych

– Fotostarzenie się skóry

– Przebarwienia posłoneczne

Rezultaty:

– Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane trwa maks. do 6 dni

– Reguluje pracę gruczołów łojowych

– Niweluje zmiany ropne, krosty i zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych, rozjaśnia skórę i przebarwienia

– Działa na odmłodzenie skóry poprzez jej silną odbudowę

Częstotliwość:

– Seria: 6 zabiegów co 14-21 dni, dwa razy w roku

– Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmian zapalnych sugerowane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 9:00 – 19:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 9:00 – 19:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości