Usuwanie i redukcja blizn na twarzy i ciele

Zabieg usuwania blizn łączy w sobie kilka medycznych technologii, jakimi są mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulującym, radiofrekwencja igłowa oraz oksyelektroporacja. Podczas zabiegów składniki aktywne dostają się do skóry za pomocą kanałów jonowych podczas radiofrekwencji igłowej oraz poprzez destabilizację błon komórkowych w zabiegu oksyelektroporacji.

Natomiast mikrodermabrazja ma za zadanie złuszczyć zewnętrzne warstwy naskórkowe, co daje efekt spłycenia blizny i przygotowuje skórę do kolejnych etapów procedury mającej na celu zmniejszenie widoczności ubytku. Podczas radiofrekwencji igłowej wykonujemy setki mikronakłuć w obrębie blizny, co skutkuje neokolagenezą, czyli produkcją nowych włókien kolagenowych w skórze właściwej na poziomie ubytku tkanki. Dzięki tej procedurze odbudowujemy uszkodzoną skórę. Efektem pozabiegowym jest redukcja blizny, zmniejszona widoczność blizny i wyrównanie jej kolorytu.

Im świeższa blizna, tym łatwiej możemy sobie z nią poradzić, efekty są osiągane znacznie szybciej. W zależności od zaawansowania problemu specjalista ustala indywidualny program zabiegowy.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg redukcji i usuwania blizn

Usuwanie blizn na twarzy

Blizny pooperacyjne, pourazowe czy powstałe po przebytych chorobach nie są już problemem bez wyjścia. Dzięki specjalistycznym, medycznym aparaturom i wykwalifikowanemu personelowi możemy je w znacznym stopniu zminimalizować i poprawić estetykę twarzy.

Usuwanie blizn na ciele

Blizny na ciele mają różne pochodzenie, jednak nasze medyczne technologie poradzą sobie z każdą z nich. Dzięki specjalistycznej aparaturze jesteśmy w stanie znacznie zminimalizować ich widoczność i poprawić koloryt skóry, co spowoduje poprawę estetyki ciała.

Redukcja blizn i rozstępów - Plazma azotowa

rf frakcyjnyPlatforma medyczna  jest wyposażona w szereg technologii dla głębokiej odnowy i rekonstrukcji skóry. Urządzenie łączy w sobie moc plazmy azotowej, radiofrekwencji igłowej, kawitacji ultradźwiękowej, sonoporacji oraz elektroporacji. Technologie te wpływają znacząco na zwiększenie absorbcji składników aktywnych zawartych w stosowanych kosmeceutykach.

W celu redukcji blizn i rozstępów stosujemy energię plazmy azotowej, mającej na celu rekonstrukcję tkanek. Plazma jest czwartym stanem skupienia materii, w którym elektrony są usuwane z atomów, tworząc zjonizowany gaz. Emitowana jest w milisekundowym impulsie, dostarczającym energię do określonych tkanek bez opierania się na chromoforach. Parametry zabiegowe dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdej okolicy poddawanej procedurze plazmowej.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości