Usuwanie i redukcja blizn na twarzy i ciele

MesoTherm / IntraJect

W celu zminimalizowania widoczności blizn, w naszej Klinice w Opolu wykonujemy najbardziej zaawansowany technologicznie zabieg MesoTherm. Jest to nowatorska metoda medycznej odnowy skóry, oddziałująca na wszystkich jej poziomach.

Zabieg usuwania blizn łączy w sobie kilka medycznych technologii, jakimi są mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulującym, radiofrekwencja igłowa oraz oksyelektroporacja. Podczas zabiegów składniki aktywne dostają się do skóry za pomocą kanałów jonowych podczas radiofrekwencji igłowej oraz poprzez destabilizację błon komórkowych w zabiegu oksyelektroporacji.

Natomiast mikrodermabrazja ma za zadanie złuszczyć zewnętrzne warstwy naskórkowe, co daje efekt spłycenia blizny i przygotowuje skórę do kolejnych etapów procedury mającej na celu zmniejszenie widoczności ubytku. Podczas radiofrekwencji igłowej wykonujemy setki mikronakłuć w obrębie blizny, co skutkuje neokolagenezą, czyli produkcją nowych włókien kolagenowych w skórze właściwej na poziomie ubytku tkanki. Dzięki tej procedurze odbudowujemy uszkodzoną skórę. Efektem pozabiegowym jest redukcja blizny, zmniejszona widoczność blizny i wyrównanie jej kolorytu.

Im świeższa blizna, tym łatwiej możemy sobie z nią poradzić, efekty są osiągane znacznie szybciej i są bardziej spektakularne. W zależności od zaawansowania problemu specjalista ustala indywidualny program zabiegowy.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg redukcji i usuwania blizn

Usuwanie blizn na twarzy

Blizny pooperacyjne, pourazowe czy powstałe po przebytych chorobach nie są już problemem bez wyjścia. Dzięki specjalistycznym, medycznym aparaturom i wykwalifikowanemu personelowi możemy je w znacznym stopniu zminimalizować i poprawić estetykę twarzy.

Usuwanie blizn na ciele

Blizny na ciele mają różne pochodzenie, jednak nasze medyczne technologie poradzą sobie z każdą z nich. Dzięki specjalistycznej aparaturze jesteśmy w stanie znacznie zminimalizować ich widoczność i poprawić koloryt skóry, co spowoduje znaczną poprawę estetyki ciała.

Redukcja blizn i rozstępów - Plazma azotowa (Intraject)

rf frakcyjnyPlatforma medyczna Intraject jest wyposażona w szereg najnowszych technologii dla głębokiej odnowy i rekonstrukcji skóry. Intraject łączy w sobie moc plazmy azotowej, radiofrekwencji igłowej, kawitacji ultradźwiękowej, sonoporacji oraz elektroporacji. Technologie te wpływają znacząco na zwiększenie absorbcji składników aktywnych zawartych w stosowanych kosmeceutykach.

W celu redukcji blizn i rozstępów stosujemy energię plazmy azotowej, mającej na celu rekonstrukcję tkanek. Plazma jest czwartym stanem skupienia materii, w którym elektrony są usuwane z atomów, tworząc zjonizowany gaz. Emitowana jest w milisekundowym impulsie, dostarczającym energię do określonych tkanek bez opierania się na chromoforach. Parametry zabiegowe dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdej okolicy poddawanej procedurze plazmowej.

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości