Zabieg nawilżania dłoni kwasem hialuronowym

KWAS HIALURONOWY

Dłonie to część naszego ciała, którą stale narażamy na działanie szkodliwych czynników chemicznych fizycznych oraz klimatycznych. Należą do nich między innymi: niemal nieustanna ekspozycja na działanie promieni słonecznych, wiatru, mrozu, detergentów i środków chemicznych.  Częste ich mycie nie jest bez znaczenia, ponieważ prowadzi w efekcie do odwodnienia skóry. Wszystkie wymienione determinanty powodują, znacznie szybsze starzenie się i utratę jędrności skóry dłoni.

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego nieustannie ulega degradacji, przez co skóra traci jędrność i blask. Zabieg iniekcji kwasu hialuronowego pozwala na uzupełnienie niedoboru tego bardzo ważnego składnika skóry. Do zabiegu nawilżania stosujemy preparat kwasu hialuronowego nieusieciowanego, który dzięki swojej delikatnej konsystencji wyklucza ryzyko powstawania grudek w skórze. Preparaty kwasu hialuronowego nieusieciowanego są o wiele łagodniejsze i mniej inwazyjne od tych usieciowanych, przez co ryzyko powikłań jest zminimalizowane niemal do zera. Po zabiegu skóra dłoni staje się jędrna i nawilżona, dzięki czemu promienieje.

Zabiegi te można również poprzedzić laseroterapią w celu uzyskania jeszcze doskonalszego efektu terapeutycznego oraz wyrównania kolorytu skóry.

Każdy z zabiegów jest poprzedzony szczegółowym wywiadem i ustaleniem odpowiedniej serii zabiegowej oraz oczekiwań pacjenta.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg nawilżania dłoni