Regulamin Kliniki Zdrowego Ciała

Regulamin voucherów

1. Voucher podarunkowy jest formą płatności za usługi w Klinice Zdrowego Ciała.
2. Osoba obdarowana voucherem podarunkowym, zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty osobiście, pod numerem telefonu 77 441 09 09
3. W trakcie rozmowy należy poinformować pracownika recepcji, iż opłatę za umawiany zabieg stanowił będzie voucher podarunkowy.
4. Voucher podarunkowy zachowuje ważność przez 6 miesięcy od dnia wypisania go. Nie ma możliwości przedłużenia daty ważności.
5. Voucher podarunkowy może opiewać na dowolną kwotę, konkretne zabiegi lub pakiety usług.
6. Niewykorzystany Voucher podarunkowy z chwilą wygaśnięcia terminu przepadają.
7. Voucher podarunkowy na wizytę umówioną, a nie odwołaną przed umówionym terminem uznaje się za zrealizowany.
8. Voucher podarunkowy należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
9. Istnieje możliwość zamiany zabiegu, na który wystawiony został voucher podarunkowy na każdy z zabiegów będący w ofercie (na zabieg w tej samej kwocie lub droższy po uprzedniej dopłacie).
10. Osoba obdarowana może dopłacić do vouchera podarunkowego, jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość vouchera.
11. Voucher podarunkowy nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce, jeśli obdarowany wybierze zabieg opiewający na niższą kwotę niż kwota określona na karcie podarunkowej.
12. Voucher podarunkowy uprawnia jedynie do skorzystania z dowolnie wybranych zabiegów lub zakupu kosmetyków detalicznych.
13. Voucher podarunkowy może być przeniesiony na inną osobę po wcześniejszej zgłoszeniu recepcji.
14. Voucher podarunkowy jest w formie papierowej i składa się z ozdobnej koperty i bonu podarunkowego.
15. W przypadku utraty lub zniszczenia vouchera podarunkowego Klinika Zdrowego Ciała nie wydaje kolejnego egzemplarza. Można jednak skorzystać z usług salonu podając imię i nazwisko osoby, na która był wykupiony voucher.
16. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.09.2022 r.