Usuwanie tłuszczu metodami termicznymi

FALE RADIOWE I KRIOLIPOLIZA COAXMED

Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę, ujędrnić wiotką skórę i zmniejszyć obwody ciała, to połącznie dwóch technologii medycznych, fal radiowych i kriolipolizy jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Zabiegi te są zarezerwowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, chcących zmienić kształty swojego ciała na lepsze.

Kriolipoliza to innowacyjna forma trwałej likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, boczkach, ramionach, kolanach, udach czy plecach. Jest to alternatywa do tradycyjnej liposukcji, gdyż wprowadza zamrożone komórki tłuszczowe w stan apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórki. Tłuszcz, który wydobywa się z uszkodzonej niską temperaturą komórki tłuszczowej, czyli adipocytu jest metabolizowany w wątrobie. Podczas jednego przyłożenia usuwamy 15-20% komórek tłuszczowych z danego obszaru na zawsze.

Ponadto zabieg kriolopolizy wzbogacony jest o fale radiowe, które poprzedzając kriolipolizę, rozgrzewają tkanki umożliwiając później szybsze i intensywniejsze zamrożenie komórek tłuszczowych. Dzięki temu otrzymujemy intensywniejszy efekt końcowy. Fale radiowe nie tylko usuwają tłuszcz, poprzez rozkład trójglicerydów na wodę i dwutlenek węgla, które następnie są usuwane przez układ krwionośny i limfatyczny bez obciążania wątroby, ale również intensywnie ujędrniają skórę.

Technologie fal radiowych podgrzewają tkanki do 60-65 stopni Celsjusza, dzięki czemu dochodzi do częściowej denaturacji białek, czyli włókien kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry. Bez względu na to, jaka jest przyczyna wiotkiej skóry i nadmiaru tkanki tłuszczowej, zestawienie procedur medycznych fali radiowych i kriolipolizy są rozwiązaniem tych problemów.

niechirurgiczna-liposukcja-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg niechirurgicznej liposukcji