Zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu

ULTRADŹWIĘKI

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu sprawdza się na wielu obszarach ciała takich jak uda, pośladki, brzuch, plecy, łydki czy ramiona. Technologia ultradźwięków przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn chcących poprawić i wymodelować swoją sylwetkę.

Podczas procedury kawitacji wykorzystywane są ultradźwięki niskiej częstotliwości, które wprowadzają w drgania komórki tłuszczowe, uszkadzając ich błony. Powoduje to usunięcie trójglicerydów, czyli tłuszczy z adipocytów (komórek tłuszczowych) i ich metabolizm w wątrobie. W efekcie uszkodzone i obkurczone komórki tłuszczowe przechodzą w stan uśpienia. Ponadto drgania pozwalają na regularne ułożenie się tkanki tłuszczowej, co daje świetne efekty w pozbywaniu się nierówności powstających przy cellulicie. Co ważne zabieg kawitacji nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Podczas trwania pracy głowicy można się odprężyć i zrelaksować.

W celu osiągnięcia lepszych efektów terapeutycznych, zabiegi ultradźwięków możemy łączyć z innym medycznymi technologiami takimi jak kriolipoliza, czyli zamrażanie komórek tłuszczowych, fale radiowe (ujędrnianie i odchudzanie) czy endomasaż (drenaż limfatyczny).

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej