Zabieg nawilżający kwasem hialuronowym

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w naszej skórze. Składnik ten wiąże wodę, a co za tym idzie odpowiada za prawidłowe nawilżenie i jędrność skóry. Do zabiegu nawilżania stosujemy preparat kwasu hialuronowego nieusieciowanego, który dzięki swojej delikatnej konsystencji wyklucza ryzyko powstawania grudek w skórze. Preparaty nieusieciowane są łagodniejsze od tych usieciowanych i gęstszych, przez co ryzyko ewentualnych efektów ubocznych maleje niemal do zera. Po zabiegu należy pamiętać o nawadnianiu organizmu odpowiednią ilością płynów.

Iniekcje kwasu hialuronowego nieusieciowanego możemy podać na różnych obszarach twarzy i ciała. Możemy działać na pojedyncze zmarszczki, ale również na całą twarz, szyję, dekolt czy dłonie. Zabieg ten jest także przeznaczony dla osób młodych po dwudziestym roku życia, kiedy skóra jest przesuszona.

Procedura ta nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, już następnego dnia można nałożyć makijaż i wrócić do życia codziennego. Każdy z zabiegów jest poprzedzony szczegółowym wywiadem i ustaleniem odpowiedniej serii zabiegowej oraz oczekiwań pacjenta.

zabieg-nawilzajacy-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg nawilżający