Zabiegi ujędrniania ciała

Fale Radiowe COAXMED | INTRAJECT

Z wiekiem oraz na skutek częstej ekspozycji na działanie promieni słonecznych, skóra traci napięcie, staje się mniej jędrna oraz zwiotczała. Często również po utracie dużej ilości kilogramów w zbyt krótkim czasie lub po ciąży, skóra staje się widocznie poluźniona. Nasza Klinika, jako jedyna w Opolu, dysponuje wysoce zaawansowaną aparaturą medyczną, która gwarantuje spektakularne efekty ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Dzięki technologii fal radiowych doprowadzamy do zjawiska diatermii, czyli głębokiego nagrzania warstw skóry do 60-65°C.

Zjawisko to powoduje częściową denaturację białek, czyli skrócenie i skręcenie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry. Dodatkowo, podczas zabiegu, stymulowane są fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych, które gwarantują nam jędrność skóry. Efektem pozabiegowym jest napięta i widocznie uelastyczniona skóra.

 Fale radiowe świetnie sprawdzają się na poluźnionej skórze brzucha po ciąży lub po dużej utracie wagi, dając rewelacyjne efekty terapeutyczne. Dodatkowo technologia ta poprzez rozkład tłuszczów na wodę i dwutlenek węgla, pozwala na usunięcie nadmiaru trójglicerydów, czyli tłuszczy, z obszaru objętego zabiegiem, które usuwane są z organizmu przez układ krwionośny i limfatyczny bez obciążania wątroby.

Procedura fal radiowych doskonale nadaje się do ujędrniania różnych obszarów ciała m.in. brzucha, ramion, ud czy pośladków. W zależności od częstotliwości wybranych przez specjalistę wykonującego zabieg możemy oddziaływać na różnych głębokościach tkanek: w naskórku, skórze właściwej oraz tkance podskórnej, tłuszczowej.

ujedrnianie-ciala-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg ujędrniania ciała

fala radiowa intraject