Zabiegi ujędrniania ciała

Fale Radiowe

Z wiekiem oraz na skutek częstej ekspozycji na działanie promieni słonecznych, skóra traci napięcie, staje się mniej jędrna oraz zwiotczała. Często również po utracie dużej ilości kilogramów w zbyt krótkim czasie lub po ciąży, skóra staje się widocznie poluźniona. Nasza Klinika, jako jedyna w Opolu, dysponuje wysoce zaawansowaną aparaturą medyczną, która gwarantuje spektakularne efekty ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Dzięki technologii fal radiowych doprowadzamy do zjawiska diatermii, czyli głębokiego nagrzania warstw skóry do 60-65°C.

Zjawisko to powoduje częściową denaturację białek, czyli skrócenie i skręcenie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry. Dodatkowo, podczas zabiegu, stymulowane są fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem pozabiegowym jest napięta i widocznie uelastyczniona skóra.

 Fale radiowe sprawdzają się na poluźnionej skórze brzucha po ciąży lub po dużej utracie wagi, dając efekty terapeutyczne. Dodatkowo technologia ta poprzez rozkład tłuszczów na wodę i dwutlenek węgla, pozwala na usunięcie nadmiaru trójglicerydów, czyli tłuszczy, z obszaru objętego zabiegiem, które usuwane są z organizmu przez układ krwionośny i limfatyczny bez obciążania wątroby.

Procedura fal radiowych nadaje się do ujędrniania różnych obszarów ciała m.in. brzucha, ramion, ud czy pośladków. W zależności od częstotliwości wybranych przez specjalistę wykonującego zabieg możemy oddziaływać na różnych głębokościach tkanek: w naskórku, skórze właściwej oraz tkance podskórnej, tłuszczowej.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg ujędrniania ciała

fala radiowa intraject