Lifting Twarzy

Fale radiowe COAXMED / INTRAJECT

fala radiowa intrajectDzięki zabiegowi liftingu niechirurgicznego za pomocą fali radiowej możemy osiągnąć spektakularne efekty porównywalne z operacyjnym liftingiem twarzy, szyi i dekoltu. Fala Radiowa powoduje zjawisko DIATERMII, czyli podgrzania tkanek do temperatury 60-65 stopni Celsjusza, co prowadzi do częściowej denaturacji białek, czyli skręcenia włókien kolagenowych i pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Taka temperatura w głębi tkanek daje nam około 40 stopni Celsjusza na poziomie naskórkowym, co jest monitorowane podczas zabiegu.

Skóra staje się jędrna i napięta, a zmarszczki zostają rozprostowane. Dodatkowo podnosimy owal twarzy i niwelujemy tak zwane ”chomiczki” oraz podnosimy opadającą powiekę.

Technologia fali radiowej pozwala na całkowitą przebudowę skóry, jej rewitalizację oraz odnowę. Ponadto dzięki możliwości ustawienia indywidualnych parametrów możemy wymodelować podwójny podbródek. Preparat, na którym pracujemy podczas zabiegu, zawiera w znacznej części kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża skórę i pozostawia ją miękką i aksamitną.

Efekt jest zauważalny już po pierwszym zabiegu, dla utrzymania długotrwałego rezultatu zaleca się indywidualnie dobraną serię. Procedurę tą można również wykonywać naprzemiennie z innymi technologiami np. z liftingiem laserowym czy zabiegiem fotoodmładzania światłem kalibrowanym pulsacyjnym oraz globalną odnową skóry MesoTherm.

lifting-niechirurgiczny-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg Lifting niechirurgiczny

lifting niechirurgiczny RF intraject