Zabiegi odżywcze, dotleniające, odmładzające skórę twarzy

OKSYELEKTROPORACJA / ZABIEG ODŻYWCZO-DOTLENIAJĄCY

Podczas zabiegu wykorzystuje się zjawisko elektroporacji, która powoduje czasową i odwracalną destabilizację błon komórkowych pod wpływem działania impulsów elektromagnetycznych o wysokim napięciu. Zastosowanie odpowiednich parametrów zabiegowych, a co za tym idzie potencjałów elektrycznych, powoduje powstawanie, w poszczególnych komórkach skóry, kanałów jonowych.

Umożliwiają one wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych z indywidualnie dobranej, do potrzeb pacjenta, zjonizowanej ampułki. Zabieg elektroporacji, zwany jest inaczej mezoterapią bezigłową i jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej, polegającej na wprowadzaniu odpowiednich substancji za pomocą nakłuć. Przy zastosowaniu metody elektroporacji, możliwe jest bezbolesne oraz bezinwazyjne wprowadzenie składników aktywnych bądź substancji leczniczych do głębokich warstw skóry.

Dodatkowo wydobywający się jednocześnie tlen, docierając do najgłębszych poziomów skóry, aktywuje metabolizm komórkowy, działa destrukcyjnie na bakterie beztlenowe Propionibacterium Acnes, (które są jedną z głównych przyczyn powstawania trądziku) oraz głęboko odżywia, dzięki czemu skóra nabiera blasku.

Zabiegi polegające na podawaniu stężonego tlenu. Efektem zabiegu jest między  innymi: wyrównanie kolorytu skóry, jej nawilżenie oraz wygładzenie. Ponadto tlen, stanowiący energię dla skóry, działa przeciwstarzeniowo i powoduje zminimalizowanie widoczności zmarszczek oraz zapewnia głęboką poprawę kondycji skóry.

 

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg odżywczo dotleniający

sono ola2
elektroporacja intraject
Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości