Leczenie łysienia, nadmiernego wypadania włosów

Medyczne oczyszczanie skóry głowy

Piękne, lśniące włosy to wynik zdrowej i oczyszczonej skóry głowy. W ujściach mieszków włosowych często gromadzi się nadmiar sebum oraz martwe komórki, przez co włosy rosną wolniej, a nowe nie mogą przebić się przez zalegającą warstwę zanieczyszczeń.

W celu oczyszczenia skóry głowy wykonujemy peeling kawitacyjny lub medyczną mikrodermabrazję korundową z laserem biostymulującym.

Peeling kawitacyjny

W naszej Klinice wykonujemy medyczny peeling kawitacyjny o wysokiej mocy do 60W. Zabieg ten powoduje tworzenie się w skórze mikropęcherzyków powietrza, które implodują na powierzchni skóry, co powoduje usuwanie martwych komórek naskórka oraz nadmiaru sebum w okolicach mieszków włosowych. Peeling kawitacyjny pobudza również silnie krążenie w obrębie skóry głowy, co daje większe możliwości penetracji składników aktywnych oraz pobudza skórę do produkcji nowych włosów.

Mikrodermabrazja korundowa z laserem biostymulującym

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg oczyszczający, który możemy wykonać również na owłosionej skórze głowy. Zabieg ten można wykonywać zarówno profilaktycznie w celu oczyszczenia skóry z nadmiaru sebum oraz udrożnienia mieszków włosowych, jak i w przypadku problemów takich jak nadmierne wypadanie włosów czy łupież. Procedura zabiegowa polega na wyrzucaniu z aparatury cząsteczek tlenku glinu (czyli korundu), które uderzając o skórę głowy, ścinają martwe warstwy naskórka. Dodatkowo w tle działa zimny laser biostymulujący, który ma za zadanie usprawniać krążenie w naczyniach krwionośnych, wpływać na lepsze dotlenienie tkanek, a w efekcie powodować wzrost nowych włosów oraz hamować ich wypadanie.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości