Laserowe zamykanie naczyń krwionośnych

LASER Nd:Yag 1064nm

Pękające i rozszerzone naczynia krwionośne to problem wielu osób. Niezależnie od przyczyn pękania i rozszerzania się naczynek, jesteśmy w stanie z tym walczyć. Jedną z metod przywrócenia skórze naturalnego wyglądu jest zabieg laserowego zamykania naczyń krwionośnych.

Długości fali laserowej umożliwiającej wnikanie promieniowania nawet do 5 mm w głąb skóry. Pozwala to na dotarcie nawet do głęboko umiejscowionych naczyń oraz ich zamknięcie nawet do około 3mm szerokości. Z łatwością możemy pozbyć się zarówno tych cienkich czerwonych, jaki i szerokich sino-niebieskich naczyń. Co więcej, to rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo podczas zabiegu, ponieważ nie rozgrzewa naskórka, koncentrując energię na naczyniach skóry właściwej. Po zabiegu pacjent może wrócić do wykonywania codziennych czynności. Obrót komórkowy naskórka trwa około 28 dni, dlatego też kolejny zabieg wykonujemy po około 4 tygodniach.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg zamykania naczyń krwionośnych

Zamykania naczyń krwionośnych twarzy

Naczynia występujące na twarzy są zwykle cienkie i łatwe do usunięcia. Mogą być one uwarunkowane genetycznie (dotyczy to głównie osób o jasnej karnacji) lub stanowić następstwo złej pielęgnacji, uszkodzeń mechanicznych oraz zbyt intensywnego opalania i ekspozycji na niskie temperatury. Nawet jeden zabieg może wystarczyć do zamknięcia naczyń na twarzy.

Zamykania naczyń krwionośnych ciała

Naczynia na ciele najczęściej występują w okolicy ud i kostek. Ich charakterystyczną cechą jest fakt, że zazwyczaj są o wiele szersze i dłuższe niż te na twarzy. Dlatego też, aby je skutecznie usunąć potrzebujemy serii zabiegowej od 2 do około 4 zabiegów.