Zabiegi na kosmeceutykach Renlive

Renlive

Zabiegi manualne wykonywane są na naszych specjalistycznych włoskich kosmeceutykach Renlive i Rejuve.

Kosmeceutyki to połączenie leków z kosmetykami, dzięki temu zawierają one więcej składników aktywnych i ich większe stężenie, co pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów terapeutycznych, czego nie możemy osiągnąć stosując standardowe kosmetyki.

Preparaty i serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta po przeprowadzeniu wywiadu i diagnostyki skóry. Każdy zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem skóry w postaci demakijażu oraz tonizacją w celu przywrócenia naturalnego pH skóry.

Następnie złuszczamy martwy naskórek wykonując staranny peeling, co pozwala nam również pozbyć się zanieczyszczeń. Usunięcie zewnętrznej warstwy rogowej stymuluje warstwę podstawną do produkcji nowych keratynocytów (komórek naskórka) oraz przyspiesza obrót komórkowy. Tak przygotowana skóra idealnie chłonie składniki aktywne z wmasowywanej, indywidualnie dobranej ampułki o różnego rodzaju działaniu np. przeciwstarzeniowym, przeciwtrądzikowym, rozjaśniającym przebarwienia, modelująco-wyszczuplającym, ujędrniającym lub ze wskazaniem do skóry pokrytej bliznami czy rozstępami.

Kolejnym krokiem jest nałożenie odpowiedniej maski, która nawilży skórę, zredukuje cellulit lub zadziała drenująco oraz okluzyjnie na nałożone wcześniej preparaty. Z taką maską pacjent relaksuje się przez około 15-20minut. Na koniec nakładamy krem lub serum w zależności od potrzeb skóry pacjenta.

Jeśli więc chcesz poprawić kondycję swojej skóry i zadbać o jej potrzeby, a dodatkowo się zrelaksować w miłej atmosferze, zabiegi manulane są stworzone dla Ciebie.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabiegi manualne

Zabiegi manualne twarzy

Zabiegi manualne na twarz są przeznaczone dla osób, które chcą mieć piękną, aksamitną i promienną cerę, a przy okazji zaznać odrobinę relaksu. Podczas zabiegu manualnego Renlive, nasz specjalista wykona szereg czynności mających na celu poprawę kondycji skóry pacjenta oraz wprowadzi go w stan relaksu.

Zabiegi manualne ciała

Zabiegi manualne na ciało w zależności od potrzeb skóry pacjenta, ujędrniają lub modelują sylwetkę. Specjalnie dobrane składniki aktywne i technika ich wprowadzania, powodują działania drenujące, wyszczuplające i ujędrniające oraz oddziałują na naczynia krwionośne powodując ich zwężanie. Dzięki tym procedurom uzyskujemy spektakularne efekty i widoczną poprawę kondycji skóry, która staje się miękka, nawilżona i aksamitna.