Usuwanie owłosienia z twarzy i ciała

Epilacja -40%

2 zabiegi -20%

4 zabiegi -30%

6 zabiegów -40%

Nowatorskie technologie laserowe stosowane w Klinice zdrowego ciała w Opolu pozwalają nam na trwałe usuwanie owłosienia ciemnego i jasnego z każdej okolicy twarzy i ciała. Najnowocześniejsza procedura zabiegowa, która jest przełomem w komforcie pacjenta, szybkości epilacji i nieporównywalnych wynikach klinicznych, powoduje spektakularne efekty terapeutyczne bez ryzyka uszkodzeń.

Laserowe usuwanie owłosienia

Technologia Lasera Diodowego 808nm MOTION SPEED pozwala na całkowicie bezbolesne wykonanie zabiegu, a Laser Nd:Yag 1064nm potrafi zdziałać cuda i usuwać nawet włosy jasne, siwe i blond, dzięki temu że oddziałuje nie na melaninę czyli barwnik we włosie, tak jak dzieje się to w laserze diodowym, ale na ukrwienie brodawki włosa. Laserowe usuwanie owłosienia to rewolucyjna technologia która sprawia, że zarówno Panie jak i Panowie mogą pozbyć się włosków z każdego skrawka ciała i pożegnać się z maszynką i usuwaniem włosów na twarzy i ciele za pomocą bolesnego zabiegu woskowania.

Depilacja laserowa – usuwanie owłosienia na zawsze

Wyróżniamy trzy fazy wzrostu włosa, zabieg epilacji laserowej najbardziej oddziałuje na włosy w fazie anagenu, czyli wzrostu, gdzie cebulka włosa ściśle połączona jest z jego brodawką. Co ważne w naszej Klinice wykonujemy zabieg Epilacji laserowej, czyli usuwania owłosienia na zawsze, a nie Depilacji, która powoduje usunięcie włosków tylko tymczasowo.

Najskuteczniejsza laseroterapia medyczna XLase Plus jest już dostępna w Opolu, dlatego możesz z niej skorzystać i umówić się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, jaka terapia będzie dla Ciebie najskuteczniejsza.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości