Usuwanie przebarwień na twarzy i ciele

Przebarwienia to różnego kształtu i wielkości plamy niewystające ponad powierzchnię skóry i mające odmienny (ciemniejszy) od niej koloryt. Przyczyna ich powstawania tkwi w nadmiernej produkcji pigmentu (melaniny) w komórkach barwnikowych skóry. Nasilają się z wiekiem i w okresie letnim, mogą być też wynikiem czynników hormonalnych, takich jak ciąża czy stosowanie doustnej antykoncepcji bądź być pozostałością po trądziku lub innych stanach zapalnych skóry.

Do usuwania przebarwień możemy zastosować wiele różnych technologii medycznych. W zależności od potrzeb skóry i indywidualnego zaawansowania problemu możemy stosować je pojedynczo lub wszystkie jednocześnie, w celu osiągnięcia lepszych efektów terapeutycznych. Pierwszą z nich jest zabieg medycznej laserowej mikrodermabrazji korundowej z laserem biostymulującym, który ma na celu złuszczenie zewnętrznych warstw naskórkowych, co daje efekt redukujący przebarwienia. Następnie wykonujemy radiofrekwencję igłową, czyli zabieg polegający na jednoczesnym nakłuwaniu skóry drobnymi igiełkami i emisji fali radowej. Podczas tej procedury wprowadzamy do skóry składniki aktywne mające na celu rozjaśnienie przebarwień. Ostatnią z możliwości jest oksyelektroporacja, czyli technologia oddziałująca na nasze błony komórkowe, poprzez ich destabilizację i tworzenie kanałów jonowych, przez które możemy zadziałać specjalnie dobranymi preparatami minimalizującymi widoczność przebarwień.

Usuwanie przebarwień twarzy

Przebarwienia mogą być posłoneczne, związane z wiekiem lub zmianami hormonalnymi. W naszej Klinice usuwamy je na wiele sposobów, poprzez złuszczanie, nakłuwanie i wprowadzanie do skóry odpowiednio dobranych składników aktywnych. Dzięki czemu koloryt skóry zostaje wyrównany, a cera wygląda świeżo i promiennie.

Usuwanie przebarwień ciała

Przebarwienia często występują na skórze dojrzałej oraz są związane z nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne. Indywidualnie dobrana seria zabiegowa w naszej Klinice, spowoduje usunięcie uporczywych przebarwień i przywróci skórze naturalny koloryt.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg usuwania przebarwień

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości