Intensywne modelowanie

ULTRADŹWIĘKI I FALE RADIOWE

Ta terapia zawdzięcza swoją skuteczność jednoczesnej emisji ultradźwięków (redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej) i fali radiowej (odchudzanie i ujędrnianie skóry). W trakcie zabiegu dochodzi do drgań komórek tłuszczowych podczas kawitacji, co powoduje ich obkurczenie oraz regularne ułożenie w tkankach. W tym samym czasie głębokie ciepło fali radiowej (60-65 stopni Celsjusza), intensywnie działa na komórki tłuszczowe, rozkładając je i usuwając z organizmu poprzez układ krwionośny i limfatyczny oraz działa ujędrniająco na skórę, dając efekt napięcia.

Połączenie tych dwóch medycznych technologii pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z niemal każdego obszaru ciała u kobiet i mężczyzn oraz ujędrnienie wiotkiej skóry na ramionach, opadających pośladkach, udach czy brzuchu.

Zabiegi te wykonujemy w odstępach 2 tygodniowych, dodatkowo procedurę ultradźwięków można wykonać, co tydzień. Technologie doskonale współgrają ze sobą, dlatego też możemy uzupełnić je również zamrażaniem komórek tłuszczowych (kriolipolizą) czy endomasażem w celu przyspieszenia metabolizmu tłuszczy.

Jest to intensywna forma modelowania sylwetki, a najlepszy rezultat daje seria zabiegowa, która indywidualnie jest dobierana do potrzeb każdego pacjenta, przez specjalistę kosmetologa.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg intensywnego modelowania sylwetki