Zamrażanie komórek tłuszczowych

KRIOLIPOLIZA COAXMED

Kriolipoliza - Rewelacyjny sposób na doskonałą figurę!

Kriolipoliza - zamrażanie tłuszczu

Cellulit, oponka na brzuchu, plecach, czy tzw. „boczki” to problemy wielu kobiet i mężczyzn. Wbrew pozorom, dotyka również młode i szczupłe osoby. Nie zawsze jednak, regularne ćwiczenia i rygorystyczne diety, pomagają pozbyć się znienawidzonego tłuszczu. W takich przypadkach prawdziwym zbawieniem staje się kriolipoliza. Jest to innowacyjna, NIECHIRURGICZNA metoda trwałej likwidacji tkanek tłuszczowych na brzuchu, plecach, boczkach, ramionach, kolanach czy udach.

Dzięki zaawansowanej medycznej technologii CoaxMed, która wyposażona jest w najnowszy krio-aplikator z vacuum, wykonujemy nieinwazyjne zamrażanie komórek tłuszczowych. Na obszar ciała, który ma być poddany zabiegowi, stosujemy specjalną głowicę, która emituje zimno (ok. -10 stopni Celsjusza), a organizm wprowadzony w reakcję zapalną naturalnie likwiduje adipocyty, czyli komórki tłuszczowe. Podczas jednego zabiegu, na zawsze usuwamy aż 15-20% komórek tłuszczowych z danego obszaru ciała.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg zamrażania komórek tłuszczowych

Co najważniejsze, kriolipoliza nie wymaga interwencji anestezjologicznej czy długiego okresu rekonwalescencji. Opiera się na zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadzie i naturalnemu wypłukaniu z organizmu. Dlatego zaraz po zabiegu, możesz spokojnie powrócić do codziennie wykonywanych czynności.

Kriolipoliza jest skuteczną alternatywą tradycyjnej liposukcji, dzięki której w bezpieczny, łatwy i sprawdzony sposób możesz uzyskać spektakularną poprawę figury! Na bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej w Klinice Zdrowego Ciała w Opolu nasz specjalista stworzy dla Ciebie indywidualny program wyszczuplająco-modelujący.

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości