Zabiegi oczyszczania skóry twarzy

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM / PEELING KAWITACYJNY 60W

To zabieg nieinwazyjnej, sterylnej i niechirurgicznej rewitalizacji skóry.

 System ten wykorzystuje tlenek glinu, czyli korund, który jest obojętny i niealergizujący dla skóry. Kryształy korundu wyrzucane są na powierzchnię skóry pod wysokim ciśnieniem przez sterylną głowicę i powodują złuszczenie zewnętrznych warstw naskórkowych. Jednocześnie działa system vacuum, który powoduje natychmiastowe zasysanie wyrzuconego korundu wraz z martwymi komórkami naskórka z powrotem do urządzenia. Zapewnia to całkowitą sterylność zabiegu.

Dodatkowo w tym samym czasie działa zimny laser biostymulujący 630nm, który emituje podczerwień zdolną do głębokiego wnikania w tkanki skóry. Energia emitowana przez głowicę lasera, zostaje pochłaniana przez cytochromy w skórze, po czym w mitochondriach komórek zamieniana jest z energii świetlnej w komórkową.

Dzięki przepływowi światła, zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej keratynocytów, (czyli komórek naskórka), co skutkuje lepszym odżywieniem, namnażaniem nowych komórek i przyspieszeniem regeneracji skóry, a także pobudza fibroblasty, czyli komórki syntezujące kolagen, odpowiedzialny za jędrność i młody wygląd skóry.

Skóra po zabiegu jest pozbawiona martwych komórek naskórka, oczyszczona i doskonale przygotowana do przyjmowania substancji aktywnych.

Co ważne skóra naczyniowa i wrażliwa nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

PEELING KAWITACYJNY

Głowica peelingu kawitacyjnego emituje falę dźwiękową o częstotliwości 25kHz. Włókna mięśniowe są napinane poprzez wiązkę bioelektryczną o wysokiej mocy. Zabiegi te pobudzają krążenie krwi i limfy redukując zmarszczki oraz zasinienia pod oczami. Implodujące mikropęcherzyki powstające podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego oczyszczają pory i zanieczyszczenia skórne oraz pozostałości makijażu.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg oczyszczania skóry

peeling kawitacyjny
Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości