Zabiegi odchudzające i ujędrniające skórę

FALE RADIOWE COAXMED

Wiotka skóra, „skrzydełka” na ramionach, opadające pośladki, wiszący fałd brzucha, a do tego towarzyszący nadmiar tkanki tłuszczowej. Jeśli borykasz się z takimi problemami, mamy dla Ciebie rozwiązanie: FALE RADIOWE CoaxMed.

Dzięki wysoce zaawansowanej technologii medycznej fal radiowych doprowadzamy do głębokiego ciepła w warstwach skóry. To ciepło powoduje zjawisko, jakim jest diatermia w skórze. Temperatura, jaką osiągamy w tkankach dochodzi nawet do 65°C, co jest przyczyną częściowej denaturacji białka, czyli kolagenu. Włókna kolagenowe natychmiastowo się kurczą i skracają. Dzięki temu skóra staje się jędrna i elastyczna. Odpowiednie parametry zabiegowe pozwalają nam również na usunięcie tkanki tłuszczowej, jest ona poddawana procesowi rozpadu na wodę i dwutlenek węgla, które następnie są usuwane z organizmu przez układ krwionośny i limfatyczny bez obciążenia dla wątroby.

Procedurę fal radiowych często łączymy z innymi technologiami, ultradźwiękami, kriolipolizą czy drenażem limfatycznym w celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów terapeutycznych.

Zabiegi te są w pełni bezpieczne, ponieważ wykonują je tylko i wyłącznie specjaliści kosmetolodzy, którzy zadbają o Twój komfort podczas zabiegu, i dobiorą dla Ciebie indywidualną serię zabiegową odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom. Jeśli więc chcesz pozbyć się swoich kompleksów raz na zawsze skorzystaj z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej w naszej Klinice i poddaj się zabiegom na najwyższej klasy aparaturach medycznych.

odchudzanie-i-ujedrnianie-skory-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg odchudzania i ujędrniania skóry