Zabieg nawilżania szyi i dekoltu kwasem hialuronowym

KWAS HIALURONOWY

Bardzo wiele osób podczas codziennej pielęgnacji zapomina o tak istotnym obszarze ciała jak szyja i dekolt. Takie postępowanie, czyli nieodpowiednia pielęgnacja lub jej brak, prowadzi do odwodnienia skóry tych okolic. Poza tym z wiekiem ilość kwasu hialuronowego, który zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia, nieustannie ulega zmniejszeniu. Może to mieć również związek z nadmierną ekspozycją tych okolic na promieniowanie słoneczne. Iniekcja kwasu hialuronowego powala na uzupełnienie niedoboru tego składnika, który jest odpowiedzialny za jędrność naszej skóry.

Do zabiegu nawilżania stosujemy różnego rodzaju preparaty kwasu hialuronowego nieusieciowanego, które są łagodniejsze od tych usieciowanych i gęstszych, przez co ryzyko ewentualnych efektów ubocznych maleje niemal do zera. Preparaty nieusieciowane, dzięki swojej delikatnej konsystencji wykluczają ryzyko powstawania grudek w skórze. Po zabiegu należy pamiętać o nawadnianiu organizmu odpowiednią ilością płynów. Zabiegi te są całkowicie bezpieczne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, już tego samego dnia można powrócić do wykonywania codziennych czynności. Zabiegi te można również poprzedzić laseroterapią w celu uzyskania jeszcze doskonalszego efektu terapeutycznego.

Każdy z zabiegów jest poprzedzony szczegółowym wywiadem i ustaleniem odpowiedniej serii zabiegowej oraz oczekiwań pacjenta. Jeśli więc chcesz zadbać o swoją szyję i dekolt, skorzystaj z zabiegu iniekcji kwasu hialuronowego nieusieciowanego w naszym gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej, Klinika Zdrowego Ciała w Opolu.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg nawilżania szyi i dekoltu