Zabiegi odmładzające oraz pielęgnacja twarzy i ciała

W naszej klinice w Opolu wykorzystujem technologie odmładzające i pielęgnacyjne zapewniające efekty terapeutyczne. Nasza aparatura medyczna oferuje lifting niechirurgiczny, globalną odnowę i rekonstrukcję skóry.

Dzięki temu możemy pozbyć się objawów fotostarzenia, zredukować zmarszczki oraz gruntownie przebudować skórę, aby wyglądała promiennie i zyskała aksamitny blask. Takie procedury powodują zdecydowanie intensywniejsze wchłanianie składników aktywnych do skóry, które indywidualnie dobrane przez naszych specjalistów z zakresu kosmetologii i biotechnologii w zależności od problemu skóry pomogą go zniwelować.

Odmładzanie

Technologia radiofrekfencji mikroigłowej opierają się na działaniu igieł, prądów, fali radiowej, ścierania zewnętrznych warstw naskórkowych oraz metody Vaccum.  Takie procedury pozwalają nam na redukcje blizn zarówno tych potrądzikowych, pooparzeniowych, pourazowych jak i pooperacyjnych, a także rozstępów.  Dodatkowo leczymy też zmiany trądzikowe oraz niwelujemy przebarwienia posłoneczne, starcze oraz te związane ze zmianami hormonalnymi.

Dla osób chcących poprawić, jakość swojej skóry na twarz i ciele, ujędrnić ją, odżywić i wymodelować sylwetkę, a dodatkowo się zrelaksować, proponujemy relaksacyjne zabiegi manualne na naszych specjalistycznych kosmeceutykach Renlive i Rejuve. Kosmeceutyk jest połączeniem leku z kosmetykiem, dlatego też jest zdecydowanie efektywniejszy i posiada w swoim składzie większą ilość składników aktywnych i większe ich stężenia.

Dzięki nieinwazyjnym technologiom wykorzystywanym w naszej Klinice możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z niemal każdego obszaru ciała. Poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych, działanie fali radiowej oraz ultradźwiękowej osiągamy efekty pozabiegowe. Dodatkowo oprócz zmniejszenia obwodu ciała, możemy uzyskać efekt ujędrnienia skóry oraz widoczną redukcję cellulitu. Zabiegi te są w pełni bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 9:00-19:00

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 9:00-19:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości