Zabiegi odmładzające oraz pielęgnacja twarzy i ciała

W naszej klinice w Opolu wykorzystujemy najnowocześniejsze, ekskluzywne technologie odmładzające i pielęgnacyjne zapewniające długotrwałe efekty terapeutyczne. Nasza aparatura medyczna MesoTherm i CoaxMed gwarantuje spektakularne rezultaty między innymi lifting niechirurgiczny, globalną odnowę i rekonstrukcję skóry.

Dzięki temu możemy pozbyć się objawów fotostarzenia, zredukować zmarszczki oraz gruntownie przebudować skórę, aby wyglądała promiennie i zyskała aksamitny blask. Takie procedury powodują zdecydowanie intensywniejsze wchłanianie składników aktywnych do skóry, które indywidualnie dobrane przez naszych specjalistów z zakresu kosmetologii i biotechnologii w zależności od problemu skóry pomogą go zniwelować.

Odmładzanie w Technologii MesoTherm

Technologie MesoTherm opierają się na działaniu igieł, prądów, fali radiowej, ścierania zewnętrznych warstw naskórkowych oraz metody Vaccum.  Takie procedury pozwalają nam na redukcje blizn zarówno tych potrądzikowych, pooparzeniowych, pourazowych jak i pooperacyjnych, a także rozstępów.  Dodatkowo leczymy też zmiany trądzikowe oraz niwelujemy przebarwienia posłoneczne, starcze oraz te związane ze zmianami hormonalnymi.

Dla osób chcących poprawić, jakość swojej skóry na twarz i ciele, ujędrnić ją, odżywić i wymodelować sylwetkę, a dodatkowo się zrelaksować, proponujemy relaksacyjne zabiegi manualne na naszych specjalistycznych kosmeceutykach Renlive i Rejuve. Kosmeceutyk jest połączeniem leku z kosmetykiem, dlatego też jest zdecydowanie efektywniejszy i posiada w swoim składzie większą ilość składników aktywnych i większe ich stężenia.

Dzięki rewolucyjnym, nieinwazyjnym technologiom wykorzystywanym w naszej Klinice możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z niemal każdego obszaru ciała. Poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych, działanie fali radiowej oraz ultradźwiękowej osiągamy spektakularne efekty pozabiegowe. Dodatkowo oprócz zmniejszenia obwodu ciała, możemy uzyskać efekt ujędrnienia skóry oraz widoczną redukcję cellulitu. Zabiegi te są w pełni bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości