Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa to metoda podawania substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą iniekcji. Zabieg ten pozwala na pokonanie bariery skóry, która blokuje przenikanie większości składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Dodatkowo samo nakłuwanie skóry pobudza ją do produkcji nowych komórek, działając rewitalizująco i regeneracyjnie. Dzięki zastosowaniu cienkiej igły i strzykawki, preparaty trafiają bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują, co zapewnia ich natychmiastowe działanie.

Mezoterapię igłową charakteryzuje stopniowa poprawa kondycji skóry, krótki czas gojenia, bez okresu rekonwalescencji i brak trwałych uszkodzeń. Zabieg ten stosujemy do każdego typu skóry.

Procedura igłowa może być wykonana w celu:

  • ujędrnienia skóry
  • rozprostowania zmarszczek
  • niwelowania przebarwień
  • poprawy kondycji skóry
  • redukcji blizn
  • redukcji rozstępów
  • wzmocnienia włosów
  • leczenia łysienia
  • redukcji ilości tkanki tłuszczowej
  • redukcji cellulitu

Bez względu na problem z którym chcemy walczyć, zalecana jest seria zabiegowa od kilku do kilkunastu zabiegów. Po przeprowadzonym wywiadzie, specjalista kosmetolog dobierze odpowiedni koktajl składników aktywnych.

NeoDerma – odmładzanie

Zabieg stosowany przy terapiach rewitalizujących, nawilżających dla zmęczonych, poluźnionych skór, przeciwzmarszczkowy, dedykowany dla skóry dojrzałej. Idealny również dla skóry dłoni.

NeoLight – przebarwienia

Terapia ta pozwala na rozjaśnienie różnego rodzaju przebarwień na skórze. Wyrównuje koloryt i sprawia, że skóra staje się rozjaśniona i promienna.

NeoGrowth – włosy

Problem wypadających, cienkich i pozbawionych blasku włosów jest coraz bardziej powszechny, rozwiązaniem może być mezoterapia igłowa. Kuracja NeoGrowth jest szczególnie polecana w leczeniu łysienia nie-androgenowego, w celu odbudowania zniszczonych włosów.

NeoCell – odchudzanie

Seria zabiegowa NeoCell ma za zadanie zredukować ilość tkanki tłuszczowej. Świetnie sprawdza się przy terapii cellulitu. Procedurę tą można łączyć z technologiami aparaturowymi, w celu intensyfikacji efektów terapeutycznych.

NeoTone – rozstępy, blizny

Zadaniem NeoTone jest stymulacja fibroblastów, w celu tworzenia nowych włókien kolagenowych. Wpływa na redukcję rozstępów i blizn. Zabieg ten świetnie sprawdza się na bliznach potrądzikowych na twarzy.

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości