Usuwanie owłosienia z innych obszarów ciała

LASER DIODOWY 808nm XLASE PLUS

Zabieg epilacji wykonujemy na każdym obszarze ciała pokrytym włoskami, między innymi na brzuchu, plecach, karku, kończynach górnych, pośladkach czy torsie, a nawet wokół brodawek sutkowych. Epilacja to zabieg usuwania owłosienia na stałe, co odróżnia go od zabiegów depilacji, która pozwala tylko na tymczasową likwidację owłosienia.

Innowacyjna technologia Motion Speed, którą wykorzystuje laser diodowy, pozwala na ruch ciągły głowicy zapewniając szybkość i bezbolesność zabiegu na dużych obszarach. Zabieg najbardziej oddziałuje na włosy w fazie wzrostu, gdzie cebulka włosa ściśle jest połączona z brodawką włosa. W większości owłosionych obszarów na ciele faza wzrostu trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Ilość zabiegów zależy od rodzaju włosów, poprzednich metod ich usuwania, koloru skóry i obszaru poddawanego zabiegowi, w oparciu o te informacje specjalista kosmetolog szacuje przybliżoną ilość zabiegów, które wykonujemy w zależności od obszaru, co 4-8 tygodni.

Laseroterapia zdecydowanie odróżnia się od innych metoda usuwania owłosienia. Co najważniejsze epilacja laserowa jest zabiegiem, który na stałe usuwa owłosienie, a dodatkowo odczucia bólowe mogą być zminimalizowane do zera dzięki odpowiednim technologiom. Dzięki niej można pożegnać maszynkę oraz zabiegi woskowania, po których włoski zawsze odrastają.

Na bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, terapeuta zaleci indywidualnie dobrany cykl zabiegowy, ze wskazaniem odpowiedniej częstotliwości między poszczególnymi zabiegami, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg epilacji laserowej innych obszarów

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości