Usuwanie owłosienia pod pachami

LASER DIODOWY 808nm XLASE PLUS

Laser diodowy XLASE PLUS to najnowocześniejsza technologia epilacji na świecie, która wykorzystuje najbardziej zaawansowane procedury laseroterapii przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa dla naskórka. Jedyny w swoim rodzaju system chłodzenia XLASE PLUS daje całkowity komfort podczas zabiegu. Wiązka laserowa oddziałuje na barwnik łodygi włosa, a następnie energia laserowa niszczy jego brodawkę, przez co włos nie może już nigdy odrosnąć.

Zabieg najbardziej oddziałuje na włosy w fazie anagenu, czyli wzrostu, gdzie cebulka włosa ściśle jest połączona z jego brodawką. W większości owłosionych obszarów na ciele faza wzrostu trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Dlatego też zabieg usuwania owłosienia metoda laserową w okolicy pachy wykonujemy, co około 4 tygodnie. Dla uzyskania najlepszych efektów na konsultacji ze specjalistą kosmetologiem oceniamy stan włosków oraz przybliżoną ilość zabiegów. Standardowe zabiegi usuwania owłosienia pozostawiają wiele do życzenia, trzeba je nieustannie powtarzać i wiążą się z dużą bolesnością i dyskomfortem, czego nie można powiedzieć o laseroterapii. Dla bardziej wrażliwych pacjentów proponujemy znieczulenie w postaci maści nakładanej przed zabiegiem.

Jeśli więc chcesz pozbyć się włosków z okolicy pach i pożegnać się z codziennym goleniem lub bardzo bolesnym i niekomfortowym woskowaniem, zapraszamy Cię serdecznie na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, na której nasz specjalista kosmetolog oszacuje przybliżoną ilość zabiegów i poinstruuje jak należy pielęgnować skórę w domu.

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg epilacji laserowej pach

Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 8:00-20:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 8:00-20:00; So: Umów się!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości