Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem naszej skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Z czasem niestety jego ilość stopniowo się zmniejsza. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, wypełniają zmarszczki, nadają objętości i poprawiają kontur twarzy oraz pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu, skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po kilku, kilkunastu miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają wchłonięciu. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy.

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, wyeliminowaniu przeciwwskazań i ustaleniu oczekiwań pacjenta, terapeuta dobiera odpowiednie stężenie preparatu, który zostanie podany. Dla bardziej wrażliwych pacjentów proponujemy znieczulenie w cenie zabiegu.

Po każdym zabiegu należy pić duże ilości wody, aby kwas hialuronowy jak najdłużej utrzymał się w skórze pacjenta. Średnio pozostaje tam około kilku do kilkunastu miesięcy w zależności od cech indywidualnych pacjenta, rodzaju kwasu oraz pielęgnacji domowej.

Jeśli więc chcesz pozbyć się szybko płytkich i głębokich zmarszczek ten zabieg jest dla Ciebie. Dodatkowo przez rozpoczęciem zabiegów iniekcyjnych możesz też skorzystać z szerokiej gamy zabiegów aparaturowych i laseroterapii.

wypelnianie-zmarszczek-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg wypełniania zmarszczek