Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy w zależności od gęstości preparatu pozwala nam na modelowanie, nawilżanie i powiększanie czerwieni wargowej. Jest to substancja naturalnie występująca w skórze, odpowiedzialna za jej odpowiedni poziom nawilżenia. Efekt utrzymuje się około pół roku w zależności od zastosowanego preparatu i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Każdy zabieg podawania preparatu kwasu hialuronowego do ust, jest poprzedzony znieczuleniem, ze względu na dużą wrażliwość tej okolicy.

Zabiegi wypełniania ust nie są przeznaczone tylko dla osób myślących o ich powiększeniu, ale również tych, które mają problem z niesymetrycznością warg.

W celu przedłużenia utrzymywania się preparatu w tkance należy przyjmować duże ilości płynów. Osoby ze skłonnościami do występowania opryszczki, powinny przed zabiegiem smarować okolice ust preparatem przeciwwirusowym. Po zabiegu usta, mogą być opuchnięte, czasem pojawiają się również siniaki. Preparat potrzebuje czasu, aby się ustabilizować.

Przyjmuje się, że ostateczny efekt po wypełnianiu ust kwasem hialuronowym uzyskujemy po około 2 tygodniach po iniekcji, wtedy też należy pojawić się na wizycie kontrolnej w gabinecie. Po iniekcji należy smarować usta preparatami ochronnymi i przyspieszającymi regenerację np. maścią z wyciągiem z arniki górskiej.

Każdy z zabiegów jest poprzedzony szczegółowym wywiadem, wykluczeniem przeciwwskazań i ustaleniem oczekiwań pacjenta. Jeśli więc marzysz o pełniejszych i jędrniejszych ustach zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację kosmetologiczną.

modelowanie-ust-1

(77) 441 09 09

Zapytaj o zabieg modelowania ust