Klinika Zdrowego Ciała Opole - salon kosmetyczny, medycyna estetyczna

Pierwszy raz w naszej Klinice

Wierzymy w to, że każdy ma prawo zdrowo żyć i świetnie wyglądać. Naszą misją jest urzeczywistnić Twoje marzenia…

Chcemy, abyś nam zaufał i zapoznał się z tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jeśli odwiedzasz naszą stronę po raz pierwszy, to z przyjemnością chcielibyśmy Cię zaprosić na pierwszą bezpłatną konsultację w naszej Klinice Zdrowego Ciała.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe

Skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu wizyty.

  Imię

  Nr. telefonu

  recepcja
  _MG_7569

  Salon kosmetyczny

  Klinika Zdrowego Ciała to profesjonalny salon kosmetyczny z Opola oferujący medycynę estetyczną wykorzystującą  aparaturę medyczną, która charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i wysoką jakością oraz posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Dzięki wysokiej mocy urządzeń medycznych i indywidualnie dobieranym parametrom zabiegowym pożądany efekt możemy osiągnąć o wiele szybciej.

  Klinika Zdrowego Ciała jest wyspecjalizowaną Kliniką Kosmetologiczną, ale także nowoczesnym salonem kosmetycznym którą tworzy zespół profesjonalnych kosmetologów. Oferowana w Klinice Zdrowego Ciała medycyna estetyczna sprawi, że poczujesz się pięknie i młodo.

  Gabinet kosmetyczny posiada szereg zabiegów zarówno na twarz jak ciało. We wszystkich naszych zabiegach wykorzystujemy najnowsze technologie, które gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort. Osoby, które po raz pierwszy chciałyby odwiedzić nasz salon kosmetyczny zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne podczas których doradzimy najlepsze rozwiązania i dobierzemy odpowiednie zabiegi. W naszej ofercie posiadamy zabiegi z dziedziny laseroterapii, modelowania sylwetki oraz medycyny estetycznej a także zabiegi manualne.

  Klinika Zdrowego Ciała - doświadczony zespół ekspertów!

  Komfort, bezpieczeństwo i skuteczność

  Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy swoim doświadczeniem oraz wiedzą wzajemnie się uzupełniają, gwarantując tym samym kompleksową opiekę.

  Kadra, składająca się z wybitnego lekarza oraz kosmetologów, to ludzie z pasją, uwielbiający swoją pracę i stale pogłębiający swoją wiedzę i umiejętności.

  Grono specjalistów w naszym salonie kosmetycznym gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i skuteczność naszych programów oraz intymną i dyskretną atmosferę, zachwyci nawet najbardziej wymagających.

  Zespół medycyny estetycznej w Opolu
  Janusz Wincenciak -współwłaściciel, masażysta

  Janusz Wincenciak jest masażystą wykonującym specjalne zabiegi manualne relaksacyjne i wyszczuplające z wielkim zaangażowaniem, poprawiając w ten sposób stan zdrowia, wygląd i samopoczucie swoich pacjentów, którzy zawsze chętnie do niego wracają i kontynuują specjalnie dobrane serie zabiegowe.

  12721570_1149381595072722_13586887_n222
  Zuzanna Orwat -manager, kosmetolog

  mgr Zuzanna Orwat (Burek), doktorantka Uniwersytetu Opolskiego, absolwentka uczelni medycznej, dyplomowany specjalista kosmetolog, szkoleniowiec oraz menadżer Kliniki Zdrowego Ciała. Tajniki Medycyny Estetycznej i Kosmetologii zgłębiała również na licznych szkoleniach i kongresach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Kosmetologia jest dla niej pasją, wkłada wiele zaangażowania w dobranie indywidualnych programów zabiegowych dla pacjentów z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii, a następnie najwłaściwszej pielęgnacji domowej. Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych, aparaturowych oraz makijażu permanentnym i mikropigmentacji medycznej.

  Zuzanna kosmetolog w klinice w Opolu
  Arleta Dziuba -kosmetolog

  mgr Arleta Dziuba to kosmetolog i biotechnolog kosmetologiczny, który dba o dobro naszych pacjentów. Wykorzystując swoją wiedzę z dziedzin biotechnologii oraz kosmetologii, służy poradą w doborze odpowiednich kosmeceutyków do pielęgnacji gabinetowej oraz domowej. Cechuje ją indywidualne podejście do każdego pacjenta, dzięki czemu dobiera najodpowiedniejsze zabiegi w celu uzyskania szybkich i skutecznych efektów terapeutycznych.

  Arleta kosmetolog w gabinecie w Opolu
  Magda Kornacka -dietetyk

  mgr Magda Kornacka jest dietetykiem z pasją, jej mottem przewodnim są słowa Hipokratesa: „Niech żywność będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo twoją żywnością”. Dzieli się z pacjentami swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc im w walce nie tylko z nadwagą i otyłością, ale również pokazać  sposób odżywiania się jako profilaktykę oraz wsparcie  terapii w różnych chorobach dietozależnych.

  Magda dietetyk w klinice w Opolu

  Technologie stosowane w naszym salonie kosmetycznym

  Medycyna estetyczna - urzeczywistnij swoje marzenia

  Gładkie i jędrne ciało, twarz pozbawiona oznak starzenia, cera bez niedoskonałości, smukła sylwetka…

  Idąc w parze z rozwojem technologi światowej rangi aparatury medycznej, oferujemy skuteczne zabiegi takimi aparatami, jak CoaxMed, MesoTherm, XLase Plus i IntraJect.

  Prezentujemy nowoczesne metody odnowy skóry, leczenia niedoskonałości twarzy i ciała oraz aktywnego odmładzania i likwidacji miejscowej otyłości, których efekty utrzymują się maksymalnie długo. Jednym z najbardziej spektakularnych zabiegów jest blefaroplastyka powiek czyli lifting powiek oczu, wykonywany za pomocą plazmy azotowej, która służy również do usuwania zmian skórnych.

  Zabiegi medycyny estetycznej, które oferujemy w naszym salonie kosmetycznym w Opolu są całkowicie bezpieczne i wykonywane przez najlepszej klasy specjalistów. Medycyna Estetyczna jest dziedziną, która wymaga pełnego profesjonalizmu i indywidualnego podejścia, dlatego też nasza oferta przygotowana jest indywidualnie dla kobiet jak i mężczyzn. W Klinice Zdrowego Ciała w Opolu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonujemy na każdą partię ciała dzięki czemu nasi pacjenci mogą pozbyć się wszelkich niedoskonałości, które przeszkadzają im w codziennym życiu.

  Wysoce zaawansowane biotechnologie mają zastosowanie w naszych kosmeceutykach, które zawsze dobieramy indywidualnie do skóry każdego pacjenta, dzięki temu uzyskujemy spektakularne efekty terapeutyczne. Świat produktów Renlive i Rejuve bazuje na najwyższej jakości, najskuteczniejszych dermoaktywnych składnikach. Preparaty te zostały opracowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby najbardziej wymagających skór. Przetestowane dermatologicznie kosmeceutyki są pozbawione jakichkolwiek substancji szkodliwych i uczulających. Oryginalne formuły aktywne zapewniają skuteczne rozwiązanie szeregu problemów skórnych.

  Jeżeli więc szukasz miejsca, w którym mogłabyś bądź mógłbyś poddać się zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej w Opolu to Klinika Zdrowego Ciała jest idealnym rozwiązaniem. Idzie za nami wieloletnie doświadczenie, kadra profesjonalistów, najnowocześniejszy sprzęt oraz technologie medyczne, które wykorzystujemy podczas zabiegów.

  Pierwsze konsultacje ze specjalistą kosmetologiem są bezpłatne. Umów się już dziś!