Pozwól nam zadbać i ozdobić Twoje dłonie Tabatem 30%

Dla lepszego poznania Twoich paznokci zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej ofety

i polecamy manicure hybrydowy w promocyjnej cenie 70 zł oraz manicure żelowy w cenie 100zł,

a Świąteczne zdobienia otrzymacie Państwo Gratis !!! 

Zadzwoń i pozwól nam ozdobić Twoje dłonie tel. 77 441 09 09

manicure rabat 30%

BONY PODARUNKOWE z rabatem do 20%

Przygotowaliśmy wspaniałe prezenty dla Ciebie i wszystkich Twoich bliskich. Spełnij swoje i ich marzenia kupując bon upominkowy  z rabatem do 20 %.

bon upominkowy do 100 zł – rabat  5 %, bon upominkowy do 250 zł – rabat 10 %

bon upominkowy do 400 zł – rabat 15 %, bon upominkowy od 400 zł – rabat 20%.

Kup bon upominkowy i daj nam szansę zadbania o Ciebie i Twoich bliskich !!!

Świąta

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA do - 40%

Najskuteczniejsza laseroterapia medyczna XLase Plus pozwala nam na usunięcie owłosienia na zawsze, gdyż działa na włos w fazie wzrostu, gdzie cebulka włosa jest ściśle połączona z jego brodawka. Możesz skorzystać z najnowocześniejszej medycznej epilacji laserowej (depilacji laserowej) i umówić się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, jaka terapia będzie dla Ciebie odpowiednia.

Przygotowaliśmy dla Ciebie promocje: 2 zabiegi – 20%, 4 zabiegi – 30%, 6 zabiegów – 40%

Depositphotos_85277930_m-2015

Przełom w medycynie estetycznej - jedyny w Polsce Abonament Na Piękno

Nasza Klinika jako jedyna w Polsce, proponuje swoim pacjentom roczny abonament Z nami masz możliwość korzystania z najnowszych technologii medycyny estetycznej bez limitu. Płacisz raz, a korzystasz prze cały rok. By spełnić swoje marzenia możesz również skorzystać z dogodnego finansowania abonamentu w systemie MediRaty.

Beauty women getting facial mask

Wyszczuplająca kriolipoliza do - 50%

Zamrażanie komórek tłuszczowych za pomocą medycznej aparatury CoaxMed, przynosi rewelacyjne efekty terapeutyczne. Technologia kriolipolizy usuwa aż do 20% tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego, już po pierwszej wizycie. Zapisz się już dziś z rabatem do -50%.

odchudzanie

Odkryj najnowsze technologie - 15%

Wybierz technologię, której jeszcze nie doświadczyłeś w naszej Klinice i wspólnie z nami odkryj nowości w medycynie estetycznej, Już dziś otwórz się na  wysoce zaawansowane technologie medyczne i skorzystaj z rabatu 15 % na zabieg, z którego jeszcze nie miałeś możliwości skorzystania.

Najnowsye technologie

Pierwszy raz u nas - 10%

Umów się na bezpłatną konsultację, pozwól nam poznać Ciebie i  przygotować indywidualny program terapeutyczny. Skorzystaj z przygotowanej oferty i umów się na pierwszą wizytę  oraz odbierz 10% rabatu na następny zabieg.

.

Pierwszy raz w klinice w opolu?

Newsletter - 5%

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz na bieżąco  z najnowszymi trendami medycyny estetycznej, znajdziesz tam również najświeższe wieści z naszej Kliniki oraz informacje o aktualnych promocjach. Zapisz się już dziś, a otrzymasz rabat 5 % na następny zabieg.

Newsletter and Computer mouse with white background

Celebrujemy Twoje Urodziny - 20%

Odwiedź naszą Klinikę w dniu Twoich urodzin i odbierz rabat 20% na zabieg. Pozwól nam o Ciebie zadbać i wspólnie celebrować Twoje Święto.

.

Tulips on gray wooden background