SalicMedi Peel

SalicMedi Peel to zaawansowana, medyczna terapia trądziku wykorzystująca nanotechnologię. Nanocząsteczki zastosowane w preparacie pozwalają na zwiększoną przenikalność substancji aktywnych preparatu w głąb skóry właściwej, stabilizują związki chemiczne w nim zawarte, powodują stopniowe i długotrwałe działanie kwasu salicylowego. Dzięki takim właściwościom salicylowego peelingu chemicznego ryzyko pojawienia się niechcianych odczynów około zabiegowych takich jak zaczerwienienie, pieczenie i intensywne złuszczanie zostały zminimalizowane.

Główny składnik peelingu – kwas salicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, co sprzyja szybszemu gojeniu się stanów zapalnych w trądziku. Dodatkowo wpływa na odnowę komórkową skóry . Dzięki powinowactwu z tłuszczami wnika głęboko w gruczoły łojowe wpływając na regulację wydzielania sebum, co ma kluczowe znaczenie w terapii trądziku.

Dla uzyskania trwałych efektów należy wykonać 4-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Po serii zabiegowej obserwujemy zwężone i oczyszczone pory, zmniejszone wydzielania łoju, wyciszenie stanów zapalnych skóry.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 9:00 – 19:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 9:00 – 19:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości