FerulMedi Peel

FerulMedi Peel to zaawansowany peeling medyczny o unikalnej recepturze. W skład preparatu wchodzą kwas TCA, kwas ferulowy, kwas salicylowy i witamina C. Zastosowanie na skórze połączenia tych składników spowoduje zwiększoną syntezę kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, dzięki którym skóra staje się jędrna, elastyczna i nawodniona.

Ponadto kwas ferulowy jest silnym antyoksydantem, czyli przeciwutleniaczem redukującym wolne rodniki, mające negatywny wpływ na naszą skórę przyspieszając jej starzenie, ponadto mogą powodować nowotwory skóry. Kwas ferulowy w połączeniu z witaminą C działa depigmentująco.

Zabieg FerulMediPeel możemy połączyć z naszą aparaturą medyczną: peelingiem kawitacyjnym, mikrodermabrazją korundową lub mikronakłuwaniem dla jeszcze silniejszej stymulacji skóry do jej przebudowy.

Na wykończenie zabiegu zostaje nałożona okluzja z retinolu, który delikatnie złuszcza i poprawia cykl odnowy komórkowej. Rekomendowana seria składa się z 3-4 zabiegów, które wykonujemy co 4 tygodnie, zabieg można wykonywać przez cały rok.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 9:00 – 19:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 9:00 – 19:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości