CafeicoMedi Peel

CafeicoMedi Peel to głębokie wieloetapowe złuszczanie kwasami medycznymi to nowoczesna terapia likwidacji przebarwień z zastosowaniem peelingu kawitacyjnego, dwóch mieszanek kwasów złuszczających, witaminowej ampułki oraz maski z retinolem. Dzięki unikalnym recepturom, której skład tworzą m.in. kwas TCA, kwas kawowy, kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas kojowy dochodzi do zahamowania tyrozynazy – enzymu odpowiedzialnego za powstawanie nieestetycznych przebarwień. Peelingiem chemicznym jesteśmy w stanie zlikwidować nie tylko powierzchowne przebarwienia w naskórku, ale i te położone głębiej w skórze właściwej takie jak: melasma i plamy soczewicowate.

Oprócz działania przeciw przebarwieniom peeling chemiczny wykazuje właściwości silnie przeciwutleniające, chroniąc DNA naszej skóry. Zabieg stymuluje ją do przebudowy i regeneracji. Dlatego peeling chemiczny można zastosować na blizny i rozstępy, idealnie sprawdzi się również dla cer dojrzałych, szczególnie z cechami fotostarzenia.

Aby w pełni cieszyć się efektem terapii zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodnii, ponadto należy stosować krem z filtrem SPF 50 oraz nawilżający krem Silkses, które otrzymujecie od nas GRATIS po każdym zabiegu.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 9:00 – 19:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 9:00 – 19:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości