AzaMedi Peel

Kwas azelainowy – główny składnik peelingu medycznego AzaMedi Peel należy do jednych z najbardziej bezpiecznych peelingów stosowanych w współczesnej kosmetologii estetycznej. Dzięki płytkiej penetracji możemy go zastosować w przypadku cer bardzo problematycznych i silnie reaktywnych. Peeling azelainowy nie wykazuje działania fotouczulającego, dlatego stosując fotoprotekcję może być stosowany całorocznie.

Zabieg AzaMedi Peel to kwas medyczny stosowany w celu redukcji rumienia, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne. Dzięki swoim właściwościom keratolitycznym powoduje wzmocnienie bariery ochronnej skóry oraz przyspieszenie jej regeneracji. Dzięki temu możemy zastosować peeling do cer płytko unaczynionych, wrażliwych, cienkich. Sprawdzi się również u osób z problemami skórnymi, takimi jak łuszczyca i AZS, które stanowią przeciwwskazanie do większości zabiegów. Dodatkowo kwas azelainowy reguluje wydzielanie sebum, działa bakteriobójczo.

Zabieg wykonujemy w połączeniu z naszą aparaturą medyczną: mikrodermabrazją korundową i peelingiem kawitacyjnym. W celu uzyskania satysfakcjonującego efekty należy wykonać 4 zabiegi w odstępach 3-4 tygodni.

Salon kosmetyczny, medycyna estetyczna - Klinika zdrowego ciała

ul. Marii Konopnickiej 2, 45-004 Opole
Pn – Pt: 9:00 – 19:00
So: Umów się!

email: biuro@klinikaciala.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(77) 441 09 09

Zapraszamy: Pn – Pt: 9:00 – 19:00; So: Umów się!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości