KOSMECEUTYK czy KOSMETYK?

Głównymi różnicami między tymi dwoma produktami są ilość i stężenie. Kosmeceutyk to połączenie leku z kosmetykiem dzięki temu zawierają one więcej składników aktywnych i ich większe stężenie co pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów terapeutycznych czego nie możemy osiągnąć standardowymi kosmetykami.

Włoskie Kosmeceutyki które proponujemy naszym pacjentom to Renlive i Rejuve, zostały one opracowane w taki sposób, aby spełniały konkretne wymagania estetyczne skóry. Oryginalne formuły aktywne zapewniają skuteczne rozwiązanie szeregu problemów skórnych.

Składy zostały opracowane w sposób niezwykle wyważony. Renlive i Rejuve zwracają szczególną uwagę na wybór surowców, które poddawane są niezliczonej ilości testom czystości oraz skuteczności.

Laboratoryjne badania naukowe wypracowały nośniki absolutnie pozbawione jakichkolwiek substancji zbędnych lub uczulających.

Hipoalergiczne respektujące fizjologię skóry kosmeceutyki zrewolucjonizowały panoramę dermo-kosmetologii.

CIEKAWOSTKA

Wazeliny, które znajdują się w większości zwykłych kosmetyków, pochodzą z rafinacji olejów smarowych, przy użyciu różnych rozpuszczalników. Są znane także pod nazwami: gacz, parafina miękka, wazelina. Znajdują się w wielu kosmetykach, które następnie nakładamy sobie na twarz i ciało.

Kosmeceutyki Renlive i Rejuve są wolne od wazelin, pochodnych ropy naftowej i olejów mineralnych, dlatego są bezpieczne i nie uczulają.