Mezoterapia Igłowa + Karboksyterapia z rabatem 100zł

Tylko teraz korzystając z zabiegu Mezoterapii Igłowej możesz skorzystać z  rabatu   100zł   na technologię   MEDYCZNEJ   Karboksyterapii   MCT Injector.   Połączenie   tych   dwóch  procedur   pozwoli   na   szybsze osiągnięcie spektakularnych efektów terapeutycznych

baner-intojet2

Leczenie grzybicy płytki paznokciowej do - 50%

Laserowa terapia grzybicy płytki paznokciowej, polega na zniszczeniu strzępek grzybni, dzięki czemu już po kilku zabiegach nasze paznokcie wracają do zdrowia. Przy zakupie serii 6 zabiegów otrzymasz rabat -40%, a przy 10 aż -50%.

Closeup of feet row lying in line at summer beach

Wyszczuplająca kriolipoliza do - 50%

Zamrażanie komórek tłuszczowych za pomocą medycznej aparatury CoaxMed, przynosi rewelacyjne efekty terapeutyczne. Technologia kriolipolizy usuwa aż do 20% tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego, już po pierwszej wizycie. Zapisz się już dziś z rabatem do -50%.

Gacie

Przełom w medycynie estetycznej - jedyny w Polsce Abonament Na Piękno - 20%

Nasza Klinika jako jedyna w Polsce, proponuje swoim pacjentom roczny abonament Z nami masz możliwość korzystania z najnowszych technologii medycyny estetycznej bez limitu. Płacisz raz, a korzystasz prze cały rok. Już dziś odbierz rabat 20 % na Abonament Na Piękno.

Beauty women getting facial mask

Odkryj najnowsze technologie - 15%

Wybierz technologię, której jeszcze nie doświadczyłeś w naszej Klinice i wspólnie z nami odkryj nowości w medycynie estetycznej, Już dziś otwórz się na  wysoce zaawansowane technologie medyczne i skorzystaj z rabatu 15 % na zabieg, z którego jeszcze nie miałeś możliwości skorzystania.

Najnowsye technologie

Pierwszy raz u nas - 10%

Umów się na bezpłatną konsultację, pozwól nam poznać Ciebie i  przygotować indywidualny program terapeutyczny. Skorzystaj z przygotowanej oferty i umów się na pierwszą wizytę  oraz odbierz 10% rabatu na następny zabieg.

.

Pierwszy raz w klinice w opolu?

Newsletter - 5%

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz na bieżąco  z najnowszymi trendami medycyny estetycznej, znajdziesz tam również najświeższe wieści z naszej Kliniki oraz informacje o aktualnych promocjach. Zapisz się już dziś, a otrzymasz rabat 5 % na następny zabieg.

Newsletter and Computer mouse with white background

Celebrujemy Twoje Urodziny - 20%

Odwiedź naszą Klinikę w dniu Twoich urodzin i odbierz rabat 20% na zabieg. Pozwól nam o Ciebie zadbać i wspólnie celebrować Twoje Święto.

.

Tulips on gray wooden background