Czekając na Święta z rabatem do - 20 %

Przygotowalismy wspaniałe prezenty dla Ciebie i wszystkich Twoich bliskich. Podaruj sobie
i najbliższym odrobinę luksusu oraz pozwól nam zadbać o Ciebie i Twoich bliskich !!!

Bon upominkowy do 100 zł – rabat 5 %

Bon upominkowy do 250 zł – rabat 10 %

Bon upominkowy do 400 zł – rabat 15 %

Bon upominkowy od 400 zł – rabat 20%

Świąta

Wymień włosy na nowe z rabatem 50% na wszystkie zabiegi

Marzysz o pięknych, zdrowych i lśniących włosach?  Zatem przygotowaliśmy dla Ciebie rabat -50% na zabiegi na włosy. Umów się już dziś na bezpłatną konsultację oraz badanie trychologiczne, które pozwoli na dokładne określenie Twojej przypadłości oraz dobranie odpowiedniej terapii! Łącząc mezoterapię bezigłową wraz z odpowiednimi kosmetykami,     w naszej klinice ratunek znajdą także panowie, którzy nieraz zmagają się z problemem łysienia. Łysienie typu męskiego (androgenowe) ma swoje przyczyny nie tylko w genetyce     i działaniu męskich hormonów płciowych. Nie czekaj I zadzwoń tel. 77 441 09 09 !!!

Wymień włosy na nowe

Laserowe usuwanie owłosienia do - 40%

Najskuteczniejsza laseroterapia medyczna XLase Plus pozwala nam na usunięcie owłosienia na zawsze, Przygotowaliśmy dla Ciebie promocje do – 40%

2 zabiegi – 20%

4 zabiegi – 30%

6 zabiegów – 40%

Depositphotos_85277930_m-2015

Mezoterapia Igłowa + Karboksyterapia z rabatem 100zł

Tylko teraz korzystając z zabiegu Mezoterapii Igłowej możesz skorzystać z  rabatu   100zł   na technologię   MEDYCZNEJ   Karboksyterapii   MCT Injector.   Połączenie   tych   dwóch  procedur   pozwoli   na   szybsze osiągnięcie spektakularnych efektów terapeutycznych

baner-intojet2

Leczenie grzybicy płytki paznokciowej do - 50%

Laserowa terapia grzybicy płytki paznokciowej, polega na zniszczeniu strzępek grzybni, dzięki czemu już po kilku zabiegach nasze paznokcie wracają do zdrowia. Przy zakupie serii 6 zabiegów otrzymasz rabat -40%, a przy 10 aż -50%.

Closeup of feet row lying in line at summer beach

Wyszczuplająca kriolipoliza do - 50%

Zamrażanie komórek tłuszczowych za pomocą medycznej aparatury CoaxMed, przynosi rewelacyjne efekty terapeutyczne. Technologia kriolipolizy usuwa aż do 20% tkanki tłuszczowej z obszaru zabiegowego, już po pierwszej wizycie. Zapisz się już dziś z rabatem do -50%.

Gacie

Przełom w medycynie estetycznej - jedyny w Polsce Abonament Na Piękno

Nasza Klinika jako jedyna w Polsce, proponuje swoim pacjentom roczny abonament Z nami masz możliwość korzystania z najnowszych technologii medycyny estetycznej bez limitu. Płacisz raz, a korzystasz prze cały rok. By spełnić swoje marzenia możesz również skorzystać z dogodnego finansowania abonamentu w systemie MediRaty.

Beauty women getting facial mask

Odkryj najnowsze technologie - 15%

Wybierz technologię, której jeszcze nie doświadczyłeś w naszej Klinice i wspólnie z nami odkryj nowości w medycynie estetycznej, Już dziś otwórz się na  wysoce zaawansowane technologie medyczne i skorzystaj z rabatu 15 % na zabieg, z którego jeszcze nie miałeś możliwości skorzystania.

Najnowsye technologie

Pierwszy raz u nas - 10%

Umów się na bezpłatną konsultację, pozwól nam poznać Ciebie i  przygotować indywidualny program terapeutyczny. Skorzystaj z przygotowanej oferty i umów się na pierwszą wizytę  oraz odbierz 10% rabatu na następny zabieg.

.

Pierwszy raz w klinice w opolu?

Newsletter - 5%

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz na bieżąco  z najnowszymi trendami medycyny estetycznej, znajdziesz tam również najświeższe wieści z naszej Kliniki oraz informacje o aktualnych promocjach. Zapisz się już dziś, a otrzymasz rabat 5 % na następny zabieg.

Newsletter and Computer mouse with white background

Celebrujemy Twoje Urodziny - 20%

Odwiedź naszą Klinikę w dniu Twoich urodzin i odbierz rabat 20% na zabieg. Pozwól nam o Ciebie zadbać i wspólnie celebrować Twoje Święto.

.

Tulips on gray wooden background